Eleman arıyormuş!

jeriko

Özel Üye
Özel üye
Katılım
4 Ksm 2008
Mesajlar
5,480
Beğeniler
57
Şehir
Anadolu (bu kadar ayrıntı iyi)
#1
Adamın biri eleman arıyormuş.Aradığı elemanda iki tanede özellik istiyormuş. Birincisi daktiloda 1 dakikada 1000 kelime yazabilecek kabiliyette olması lazımmış.İkincisi ise yabancı dil bilmesi gerekiyormuş.Çok kişi gelmiş ama daktiloda 1 dakikada 1000 kelime yazmak hiçte kolay değilmiş.Birgün bir tane köpek kapıyı patisiyle kapıyı çalmış.adam:
Girin!!!!diye bağırmıış içeriye bir köpek gelmiş.Köpek ilk bakışta evcil ve eğitimli bir köpeğe benziyormuş.Adam sevecen bir konuşmayla:
ne oldu minik köpek bişeymi var diyince köpek ilana bakarak hav hav!!! demiş.Adam gülmüş ve:sen daktiloda yazı yazabilirmisin? demiş.
Köpekte hav hav!!!demiş.Adam şaşırmış ve iyi geç bakalımda yazmaya başla demiş.Köpek bir insan gibi koltuğa oturmuş ve patilerini masanın üstüne koymuş.Adam hayretler içinde kalmış.ve:
Hadi başla demiş.
Köpek patileriyle öyle bir yazıyormuşki kağıtta yazanları adam orada donup kalmış.1dakika bittiğinde bakmışki köpek tam 1250 kelime yazmış.Adam ben bu köpeği nasl işe alırım diye düşünürken aklına birde yabancı dilde gerektiği gelmiş ve adam köpeğe:Tamam güzel ama birde yabancı dil gerekiyor.Sen yabancı dil biliyormusun diyince köpek:

miyavvv!!! demiş.......
 

Benzer konular

Top