Elena Tanskı Akbank Sanat'ta

Papatya

V.I.P
V.I.P
Katılım
6 Ags 2012
Mesajlar
23,328
Beğeniler
6,844
Şehir
Seattle.
#1


Müzik otoriteleri tarafından "klasik müzik semasının yıldızlarından biri" olarak tanımlanan Avusturyalı genç kemancı Elena Tanski, 6 Aralık 2012, Perşembe günü Akbank Sanat'ta müzikseverlerle buluşuyor.

Dünyanın en prestijli müzik okulları arasında yer alan Salzburg University Mozarteum ve Londra Royal Academy of Music'te ünlü eğitmenler Helmut Zehetmayr, Igor Ozim ve Igor Petrushevski'den eğitim alan genç yetenek Elena Tanski, Brahms Festival Tutzing (Münih), Hans-Huber Hall of the Casino Basel, Beethovenhalle Bonn, Rectors Palast (Dubrovnik), Zeche Zollverein (Essen), Sao Paulo (Brezilya) gibi ünlü festivallerde konserler verdi. ORF Televizyonu tarafından yayımlanan 2012 Salzburg Festivali Sponsor Açılış Konseri ve Salzburg Festivali the ISA- Galası'nda sahne aldı. Amerika, İtalya, Avusturya, Slovenya, İsviçre, Almanya, Polonya ve Danimarka'ya turneler düzenledi. Aynı zamanda, sanatçı kısa bir süre önce Bonn Beethoven Orchestra ile yaptığı Almanya ve Avusturya turnesinde büyük başarı kazandı.

Piyanoda Nicholas Walker'ın eşlik edeceği Elena Tanski, programı boyunca izleyicilere unutamayacakları bir müzik ziyafeti sunacak.

Etkinlik: KONSER - Elena Tanski
Elena Tanski , keman
Nicholas Walker, piyano
Tarih: 6 Aralık 2012, Perşembe
Saat: 20.00
Yer: Akbank Sanat
Bilet ücreti: Tam 20 TL / Öğrenci 10 TL

 
Top Bottom