1. * 5651 Sayılı Kanun'a göre TÜM ÜYELERİMİZ yaptıkları paylaşımlardan sorumludur.
    * Telif hakkına konu olan eserlerin yasal olmayan şekilde paylaşıldığını ve yasal haklarının çiğnendiğini düşünen hak sahiplerinin İLETİŞİM bölümünden bize ulaşmaları durumunda ilgili şikayet incelenip gereği 1 (bir) hafta içinde gereği yapılacaktır.
    E-posta adresimiz

Eller Yukari Hayat.!

Konusu 'Güzel Sözler' forumundadır ve ~meLek~ tarafından 6 Ağustos 2013 başlatılmıştır.

1. ~meLek~
    Cadı

~meLek~ GalataSaray'ım

Beğenileri:
    188
    Ödül Puanları:
    3.330
    Meslek:
    Öğrenci (:
    Yer:
    Napcan geLcenmi ki?
    Banka:
    109 ÇTL
    AYNAYA baktığım zaman kendi YÜZÜMÜ görebiliyorum.
    MASKEM yok kimseye İKİYÜZLÜ davranmayacak kadar ruhuma SADIK olduğumu da biliyorum.

Bütün fotoğraflarımda GÜLEREK poz veriyorum... Ruhum da NEŞELİ...
    Giydiğimi YAKIŞTIRIYORUM üzerime...
    Rahmetle ve sevgiyle andığım ÖLÜLERİM de var başım sıkıştığı zaman beni bağrına basacak DOSTLARIM da.
    Bazı sorularımın cevabını veremesem de olacak o kadar.

Düşünüyorum da...
    Varsın bazı şeyler eksik olsun hayatımda.
    Emir ve komuta bende. "Eller yukarı HAYAT..Ben seni sevdiğim kadar yaşıyorum. Yaşadığım kadar seviyorum..​

=GG =GG =GG

2. ~meLek~
    Cadı

~meLek~ GalataSaray'ım

Beğenileri:
    188
    Ödül Puanları:
    3.330
    Meslek:
    Öğrenci (:
    Yer:
    Napcan geLcenmi ki?
    Banka:
    109 ÇTL
    Biri olsun istiyoriz yanımızda , hem dost , hem sevgili , hemde deva dertlerimize.....Madem ki, paylaşmak yaşamaktır, iyiyi güzeli olduğu kadar kötüyüde....Yanımızda kendimizi iyi hissettirenler olmalı, kötü gün yaşatacaklar , sıkıntı verecekler sabır sınırını daha fazla zorlamadan artık ayrılma yoluna gidilmelidir....Madem ki; sevgi de birtmiş saygıda, güzellik yerini kötüye, mutluluk mutsuzluğa bırakmış, o halde zorlamak niye, daha fazla yıpranmaya gerek var mı? Yanlızlığımızda yaşama sevincimiz olanlar, verdiğimiz değeri hak edenler kalmalıdır....!
    Gam ve keder verenlerin olumsuzluk yaşatanların artık hayatımızda işleri yoktur, sadece üzüntü verdiklerinden onlar artık hayat
    yolumuza çıkan problemli taşlardır, hepsinden bir şeklide kurtularak, zaten çok kısa hayatımızın karanlığa dönmesini engellemiş olmaktayız....
    İyliyi yaşatmak her zaman maddi zenginlikle, makamkla şöhretle, olmaz, nice insanlar vardır ki; Yürek zenginidirler ve onlar
    her zaman bizim manevi ışık kaynağımız olurlar.....Maddi açıdan yardımcı olan bazıları da verdiği maddiyatı, manevi rahatsızlık ile
    ortadan kaldırır ve hayatımızı zehir ederler.....
    Bize mutluluk veren, iyiyi yaşatan, verdiğimiz değerin kıymetini bilenlerle, özü sözü, hareketi güzel olanlarla, yanımızda olmasından, huzur bulacağımız, bilgi alışverişi yapacağımız ve onunla geçen zamanımızdan keyif alacaklarımız olsun yanımızda....diğerleri de
    kendi bişlirler,bize göre zararın neresinden dönersek kardır misali.....!

Sayfayı Paylaş