1. * 5651 Sayılı Kanun'a göre TÜM ÜYELERİMİZ yaptıkları paylaşımlardan sorumludur.
    * Telif hakkına konu olan eserlerin yasal olmayan şekilde paylaşıldığını ve yasal haklarının çiğnendiğini düşünen hak sahiplerinin İLETİŞİM bölümünden bize ulaşmaları durumunda ilgili şikayet incelenip gereği 1 (bir) hafta içinde gereği yapılacaktır.
    E-posta adresimiz

Elma ve Şarap

Konusu 'Okunası Yazılar' forumundadır ve YoRuMSuZ tarafından 28 Eylül 2008 başlatılmıştır.

1. YoRuMSuZ
    Avare

YoRuMSuZ Biz işimize bakalım!

Beğenileri:
    7.323
    Ödül Puanları:
    11.330
    Banka:
    8.713 ÇTL
    Erkekler ağaçtaki elma gibidir.
    En iyileri en üst dallarda bulunur.
    Kadınların coğu düşüp incinmekten korktukları için üst dallara uzanmak istemezler. Onun yerine yere düşmüş çürükleri toplarlar çünkü onları elde etmek daha kolaydır.

Yukarıdaki elmalar ise kendilerinde ararlar suçu ve sorarlar kendilerine 'Nerede hata yapıyorum' diye. Aslında gerçekten hatasız ve muhteşemlerdir.

Sadece doğru kadının ortaya çıkıp cesaretini ve yüreğini toparlayıp o üst dallara ulaşmasıdır bütün olay. Lütfen bu gerceği iyi elma olan bütün kerkeklerle paylaşın. (Dalından toplanmış olsalar bile)

Kadınlar ise ...
    İyi birer şarap gibidir.
    Koruk olarak başlarlar, mayhoş ve tatsız...
    Erkekler tarafından canları çıkana kadar çiğnendikten sonra ancak bir yemeğin yanında gidecek kadar tatlanırlar...

Not: 180 derecelik bir açı mevcut bu yazıda. Kızmayınız :D

2. arzum

arzum Forum Tutkunu

Beğenileri:
    14
    Ödül Puanları:
    1.130
    Meslek:
    MuHaSeBe
    Yer:
    İstanbulll
    Banka:
    10 ÇTL
    Erkekler ağaçtaki elma gibidir.
    En iyileri en üst dallarda bulunur.
    Kadınların coğu düşüp incinmekten korktukları için üst dallara uzanmak istemezler. Onun yerine yere düşmüş çürükleri toplarlar.

Bende neden bu kadar şansızım aşk konusunda diyorum.Çürüklerle uğraşırsam tabi şansız olurum:D:D sağol hocam güzel çevirmişsin.

3. iLk_NuR

iLk_NuR Üstat

Beğenileri:
    21
    Ödül Puanları:
    1.130
    Yer:
    meLekLerin arasından:)
    Banka:
    93 ÇTL
    Elma ve Sarap

Kadinlar agactaki elma gibidir. En iyileri en ust dallarda bulunur.

Erkeklerin cogu dusup incinmekten korktuklari icin ust dallara uzanmak istemezler. Onun yerine yere dusmus curukleri toplarlar cunku onlari elde etmek daha kolaydir. Yukaridaki elmalar ise kendilerinde ararlar sucu ve sorarlar nerede hata yapiyorum diye. Aslinda gercekten hatasiz ve muhtesemlerdir. Sadece dogru erkegin ortaya cikip cesaretini ve yuregini toparlayip o ust dallara ulasmasidir butun olay. Bunu iyi elma olan butun kadinlarla dalindan toplanmis olsalar bile paylasin.

Erkekler ise... erkekler ise iyi birer sarap gibidir. Koruk olarak baslarlar, mayhos ve tatsiz. Kadinlar tarafindan canlari cikana kadar cignendikten sonra ancak bir yemegin yaninda gidecek kadar tatlanirlar

Ben bu yazıyı böle biliyodum ama değişmiş demekkİ:P:D

4. Hazangülü

Hazangülü Forum Onuru

Beğenileri:
    117
    Ödül Puanları:
    4.480
    Banka:
    976 ÇTL
    Bu yazi yine vardi bizim forumda :)))) yinde sagoll

Sayfayı Paylaş