1. * 5651 Sayılı Kanun'a göre TÜM ÜYELERİMİZ yaptıkları paylaşımlardan sorumludur.
    * Telif hakkına konu olan eserlerin yasal olmayan şekilde paylaşıldığını ve yasal haklarının çiğnendiğini düşünen hak sahiplerinin İLETİŞİM bölümünden bize ulaşmaları durumunda ilgili şikayet incelenip gereği 1 (bir) hafta içinde gereği yapılacaktır.
    E-posta adresimiz

Emir ve Tercih

Konusu 'Serbest Kürsü' forumundadır ve KıRMıZı tarafından 14 Haziran 2013 başlatılmıştır.

1. KıRMıZı
    Aşık

KıRMıZı TeK BaşıNa CUMHURİYET V.I.P

Beğenileri:
    4.773
    Ödül Puanları:
    11.580
    Meslek:
    Karmaşıkkk
    Yer:
    TÜRKİYE
    Banka:
    370 ÇTL
    Gösterilere müdahale etmek tercih değildir, emir gelir uygularsın. Gaz bombası atmak tercih değildir, amirin emreder sen atarsın. Ama:
    ● 250 gr. ağırlığındaki gaz bombasını lazer pointer ile göstericinin tam kafasına denk getirmek tercihtir.
    ● Bir kadını 10 kişi yerlerde sürükleyerek dövmek tercihtir.
    ● Panzerden tazyikli suyu göstericinin göğsüne 30 derece açıyla 10 metre yakınlıktan sıkmak tercihtir.
    ● AKP Gençlik Kolları mensuplarının işbirliğiyle duvar kenarına sıkıştırılan bir insanı, yüzünü tekmeleyerek dövmek tercihtir.
    ● Onlarca insanı kör, sakat bırakmak, panzerle ezmek, öldürmek tercihtir.
    ● Döverken keyif alıp "Canımsın !" demek tercihtir.

Tercihini bu şekilde kullanan insan insan değil, insanlığını yitirmiş kansızın tekidir !..

Okan BAYÜLGEN

kAşİf bunu beğendi.
  2. Gizemli Cadi

Gizemli Cadi Forum Gururu

Beğenileri:
    24
    Ödül Puanları:
    1.880
    Meslek:
    Öğretmen diyolar bana sıradışı olsamda
    Yer:
    Cadilar FAN Klüp
    Banka:
    7 ÇTL
    Ben bu konuyu çok düşündüm bu geçen haftalarda eğer görevim polis olsaydı ve çevik kuvvette görev yapsaydım ne yapardım acaba ? diye..? Vicdanın emri olmaz olamaz..

Sayfayı Paylaş