Emre Terim'i böyle şok etti!

jeriko

Özel Üye
Özel üye
Katılım
4 Ksm 2008
Mesajlar
5,523
Beğeniler
57
Şehir
Anadolu (bu kadar ayrıntı iyi)
#1
Milliler'in İspanya karşılaşması sonrası Fatih Terim ve Emre Belözoğlu arasında soyunma odasında ipleri kopartan şu çarpıcı diyalog yaşandı.

En zor anlarında bile birbirine destek çıkan hatta Türk spor kamuoyunda “Baba-oğul” olarak anılan Fatih Terim ile Emre Belözoğlu arasına kara kedi girdi.

Vatan Gazetesi'nden Ferudun Niğdelioğlu'nun haberine göre; İspanya’ya Ali Sami Yen Stadı’nda 2-1 kaybettiğimiz maç sonrası soyunma odasında “Hepinize teşekkür ediyorum” şeklinde konuşmaya başlayan ardından da oyunculara çok ağır eleştiriler getiren Fatih Terim belki de ilk kez tepkiyle karşılaştı. Hem de hiç beklemediği birinden, adeta pamuklara sararak elinde büyüttüğü Emre Belözoğlu’ndan...

Nihat Kahvci'ye “Kendini İspanya Kralı mı sanıyorsun?”, Tuncay Şanlı’ya “İspanya’yı mahalle takımı mı sandın?” diye çıkışan Terim Emre Belözoğlu’nu sahada tam konsantrasyonla oynamadığı için eleştirirken “Hocam demek ki sen başka maç izledin” tepkisiyle karşılaştı...

Çok şaşıran Terim sesini yükselterek “Sen beni diğer hocalarla karıştırdın galiba. Ben senin bildiğin hocalardan değilim” diye bağırdı...

Herkes tartışmanın bu anda biteceğini düşünürken Emre Belözoğlu hiç tahmin edilmeyen bir tepki gösterdi....

BUZ GİBİ BİR HAVA ESTİ
“Ben de senin bildiğin oyunculardan değilim” diye çıkış yapan Emre, Ali Sami Yen’in soyunma odasında adeta buz gibi bir hava estirdi. Bu durum karşısında susan Terim hiç cevap vermeden soyunma odasından çıktı.


Milli Takım kaynakları bu dakikadan sonra Emre’nin Terim döneminde bir daha ay-yıldızlı formayı giymesinin zor olduğunu belirtiyorlar.

DAHA DERİN SEBEPLER!
Oysa ki Terim en sıkıntılı günlerinde Emre’ye sahip çıkmış, İngiltere’deki ırkçılık suçlamalarında, Macaristan maçı sonrası basın ile girdiği polemikte hep Emre’nin yanında olmuştu.

İkilinin yaşadığı gerginliğin altında daha derin sebepler olabileceğini
savunan kaynaklar, şu an için bir barışın mümkün olmadığının da altını çiziyorlar.
 
Katılım
7 Şbt 2007
Mesajlar
1,111
Beğeniler
19
Şehir
VAN
#2
Emrede İnsanlık namına bir şey kalmadı ingiltereden döndükten sonra ne yazık ki.
 

Benzer konular

Top