En Ateşli Tıraş

Mc_ÖRGE

HalaMadrid
Katılım
15 Eyl 2009
Mesajlar
1,654
Beğeniler
84
Şehir
İzmir
#1


Eğer tıraş köpüğünüz bittiyse veya tıraş bıçağınız yoksa sakın panik olmayın. İşte size en pratik tıraş tekniği! Bu iş için sadece bir çakmak yeterli.

Güzel yanan bir çakmağınız varsa gerisi çok kolay. Yalnız çakmakla tıraş olurken dikkat etmeniz gereken beş nokta var. İşte o detaylar:

1)Kullanılacak malzemeler:

Ateşle tıraşın en güzel yanı bir çakmaktan başka hiçbir malzeme gerektirmemesi.

2)Hazırlık aşaması:

Çakmakla tıraş vücudun geleneksel yöntemlerle traş edilebilen her bölgesinde uygulanabilir. Hazırlık aşaması her bölge için farklı olmakla beraber çakmağı ateşlemek en önemli adım. Orta dereceli bir alev hem geniş alanlarda etkili olacak; hem de kontrolü kolay olacaktır.

3)Prosedür:

Uygulama esnasında çakmağı cilde mümkün olduğunca yakın tutmak en etkili sonucu verecektir. Ama bunu deriyi yakmadan yapabilmek biraz tecrübe gerektirir.

4)Tıraştan sonra:

Tıraş edilen bölgenin, yakma işlemi nedeniyle kötü kokması bu uygulamanın en muhtemel sonucudur. Bunun için işlemden sonra banyo yapmak ya da en azından kokuyu daha keskin başka bir kokuyla bastırmak sizin yararınıza olacaktır.

Önemli Uyarı: Kirpiklerinizi yakmayın.
 

YoRuMSuZ

Biz işimize bakalım...
Katılım
7 Hzr 2006
Mesajlar
37,484
Beğeniler
9,022
Takım
GALATASARAY
#2
Ya Kaptan yine başlık ilgimi çekti daodım konuya :P Bak bunun kocaman alevlisini en ateşlisini yapıcam tuttum tarzı:D
 

Mavi Gül

ѕση_¢ıqℓıк
Özel üye
Katılım
3 Mys 2009
Mesajlar
4,873
Beğeniler
376
Yaş
33
Şehir
Misafir Sevmez
#10
bunu bayanlardan öğrenmiş olabilirler lisede esmer kız arkadasları görürdüm esmer oldukları için kolları tüylü tüylü olurlardı çakmakla kollarındaki tüyleri yakarlardı :D
 
Top