1. * 5651 Sayılı Kanun'a göre TÜM ÜYELERİMİZ yaptıkları paylaşımlardan sorumludur.
    * Telif hakkına konu olan eserlerin yasal olmayan şekilde paylaşıldığını ve yasal haklarının çiğnendiğini düşünen hak sahiplerinin İLETİŞİM bölümünden bize ulaşmaları durumunda ilgili şikayet incelenip gereği 1 (bir) hafta içinde gereği yapılacaktır.
    E-posta adresimiz

En Büyük Zenginlik..

Konusu 'DeNeMeLeR' forumundadır ve ZeyNoO tarafından 20 Şubat 2014 başlatılmıştır.

1. ZeyNoO
    Melek

ZeyNoO ٠•●♥ KuŞ YüreKLi ♥●•٠ AdminE

Beğenileri:
    5.784
    Ödül Puanları:
    12.080
    Meslek:
    Muhasebe
    Yer:
    ❤ Şehr-i İstanbul ❤
    Banka:
    3.064 ÇTL
    En Büyük Zenginlik...

Bir insan sahip olduklarını, tüm servetini maddiyatla sınırlandırıyorsa eğer, o kişi dünyanın en fakiridir...
    Zira en büyük zenginlik maneviyatta gizlidir.

Kendime dönüp baktığımda biriktirdiklerimi düşünüyorum... Belki büyük bir kariyerim, milyonlarım yok. Milli piyangoya, şans oyunlarına umut bağlayanlardan da değilim. Çünkü paranın insanı zengin ettiği kanaatlerim yok.

Mutluluk bazen küçük bir çocuğun gülümsemesinde, yaptığın iyiliklerde, almadan verebilmekte saklıdır. Ve bunları insan başarabiliyorsa eğer mutluluğu en büyük zenginliklerinden biridir.

Ben çok zenginim. Bu hayatta biriktirdiğim servetim, İnsanlığım... Dostlarım, sevdiklerim, kitaplarım, umutlarım, kalemlerim... Ölümsüzleştirdiğim kareler... Küçük mutluluklarım... Ve saymakla bitiremeyeceğim tüm manevi değerler...

İnsanın aldığı nefes bile bir servettir! Sağlığı, eli, kolu, bacağı, gözleri...

Maddiyat bu değerlerin hiçbiriyle ölçülemez...

En büyük zenginlik maneviyatın içindeki sonsuzluktadır...

ZeyNoO
    20.02.2014

Öğlen saatlerinde dinlenirken karaladığım bir kaç satır... İnsan dinlenirken düşünceler rahat vermiyor :-) Bende kaleme aldım :-)

KıRMıZı ve Çağlayağmur bunu beğendi.
  2. ZeyNoO
    Melek

ZeyNoO ٠•●♥ KuŞ YüreKLi ♥●•٠ AdminE

Beğenileri:
    5.784
    Ödül Puanları:
    12.080
    Meslek:
    Muhasebe
    Yer:
    ❤ Şehr-i İstanbul ❤
    Banka:
    3.064 ÇTL
    Bizi güçlü yapan yediklerimiz değil, hazmettiklerimizdir. Bizi zengin yapan kazandıklarımız değil, muhafaza ettiklerimizdir. Bizi bilgili yapan okuduklarımız değil, kafamıza yerleştirdiklerimizdir. »
    FRANCIS BACON

Konuyla alakalı diğer sözlere aşağıdaki konudan ulaşabilirsiniz..
    [Linkleri görebilmek için ÜYE olmalısınız!..]

Çağlayağmur bunu beğendi.

Sayfayı Paylaş