En Çılgın İcatlar

Katılım
16 Ksm 2008
Mesajlar
4,385
Beğeniler
38
Şehir
B!L€C€G!M
#1
İtalya'da bir şirket tarafından gerçekleştirilen Bike-Car araba olarak dizayn edilmiş… Bu minik araba bir tarafı minik bir araba bir tarafı ie motorsiklet.


Tasarımcı Erik Nijs, kot pantolona klavye eklemeyi başarak ilginç bir buluşa imza attı. Üstelik bu pantolon, klavyenin yanı sıra iki adet hoparlöre de sahip.​


Erik Nijs pantolonuna fare eklememiş, ama arka cebe fareyi taşımak için özel bir bölme eklemeyi de unutmamış. Pantolonu tasarlarken oyuncuları da unutmayan Nijs, fermuar kısmına küçük bir de joystick yerleştirmiş.


Japonlar teknolojide sınır tanımıyor. Bu şemsiye tam bir teknoloji tutkunu."Pileus Umbrella" adlı bu şemsiye entegre kamerası sayesinde çekim yapabiliyor ve bu görüntüleri kablosuz internet sayesinde doğrudan internete aktarabiliyor.


Hatta mobil bir projektöre sahip olan bu şemsiye iç kısmı bir ekran gibi kullanarak görüntü verebiliyor.
 
Katılım
16 Ksm 2008
Mesajlar
4,385
Beğeniler
38
Şehir
B!L€C€G!M
#2
USB ile çalışan bir kravat. Kravatın düğüm bölümünde bulunan vantilatör sıcak günlerde serinlemenize yardımcı oluyor.Entergre pili sayesinde PC başında olmasanız bile serinleyebiliyorsunuz.


Gömleğe monte edilmiş iki vantilatör içinizi ferahlatıyor...Lazer Makas​
 

sorumsuz

Forum Onuru
Katılım
11 Ags 2008
Mesajlar
3,887
Beğeniler
25
Şehir
bileyim?
#3


vay anasını ne icatlar cıkmıs yarabbim encokta bu icat hosuma gitti oh ne güzel :D:emegine saglık kuzen
 
Katılım
16 Ksm 2008
Mesajlar
4,385
Beğeniler
38
Şehir
B!L€C€G!M
#4
Eldiven ve ayakkabı kurutucuYemeklerin soğumasını engelleyen bu tabaklarda yumurta dahi pişirebilirsiniz.Teknolojiye ayak uyduran bu çakı mp3 çalar özelliğine sahip...Şarj edilebilir cep sobasıJel kıvamında uzaktan kumandaLimon enerjisiyle çalışan saat
 
Katılım
16 Ksm 2008
Mesajlar
4,385
Beğeniler
38
Şehir
B!L€C€G!M
#5
Yapay emzirme cihazıGözlerdeki sorunlara karşı, yüzyılın buluşu: Göz damlası için yardımcı araç!Klimalı yemek çubukları yemeğin, kaptan ağza götürene kadar, soğutulmasını sağlıyor.Bunun fantastik filmlerden fırlayan bir kostüm mü yoksa kafanın üstüne geçirilen bir tuvalet kağıdı rulosu mu olduğunu biz çözemedik. Varın yorumunu siz yapın artık.Yalnızlık çekenler için yastık!Philips firmasının Ar-Ge laboratuarında geliştirilen bu harikulade elbise, üzerindeki LED'ler sayesinde onu giyen kişinin sesini yansıtacakmış.
 

yeşüLL

limitsizsiniz...!
Özel üye
Katılım
21 Tem 2009
Mesajlar
4,905
Beğeniler
53
#6
güzellermiş:D emzirme cihazıyla yastıgı begendim:D
 

Benzer konular

Top