1. * 5651 Sayılı Kanun'a göre TÜM ÜYELERİMİZ yaptıkları paylaşımlardan sorumludur.
    * Telif hakkına konu olan eserlerin yasal olmayan şekilde paylaşıldığını ve yasal haklarının çiğnendiğini düşünen hak sahiplerinin İLETİŞİM bölümünden bize ulaşmaları durumunda ilgili şikayet incelenip gereği 1 (bir) hafta içinde gereği yapılacaktır.
    E-posta adresimiz

en erkekçe yalanlar !!!

Konusu 'Erkeklerin Dünyası' forumundadır ve çılgınım_www tarafından 22 Ekim 2007 başlatılmıştır.

1. çılgınım_www

çılgınım_www Üstat

Beğenileri:
    29
    Ödül Puanları:
    1.230
    Meslek:
    NLP TRAĮNER / Grafiker
    Yer:
    İstanbul
    Banka:
    5 ÇTL
    Her insanın günde 200 kez yalan söylemeyi aklından geçirdiği, kadınların çoğu zaman başkasını kırmamak için bu isteğe kapılırken erkeklerin kendilerini üstün göstermek için yalan söyledikleri iddia ediliyor. Abartı meraklıları

Erkeklerin kadınlara göre daha çok yalan söylediği belirtilirken problemlerini, korkularını gizledikleri ve abartıya meraklı oldukları kaydedildi. Erkeklerin en çok söylediği yalanların ise şunlar olduğu ifade edildi:

Statü yalanı

Erkekler olayları biraz şişirmeye meraklıdır. En büyük arabalar onların, en önemli iş yerlerinde onlar çalışır. Bu gösteriş hevesi kendilerini başkalarıyla kıyaslama düşüncesinden kaynaklanıyor.

Bilgi yalanı

Hiçbir bildikleri olmasa da erkeklerin yüzde 84'ü bilgi sahibiymiş gibi davranıyor. Kendilerini sorun çözme konusunda yetenekli görüyorlar.

Duygu yalanı

'Bir problemin mi var?' sorusu erkeklere sorulduğunda, genelde 'Hayır, yok' derler. Zaaflarını açığa vermeyi sevmediklerinden bunları gizlerler.

Korku yalanı

Erkekler, cesur olmaları gerektiğini sanır. Onun için korkularını ve fobilerini (örümcek gibi) saklarlar.

Tembellik yalanı

Yaptıkları her şeyi abartılmış gerekçelerle savunmayı hoşlanırlar. Yaptıkları her şeyin bir anlamı olmasını isterler.

Kaytarma yalanı

Uzun süreli tartışmalardan kaçmak için soruları hemen kısa bir 'evet' ile cevaplandırırlar. Örneğin "Beni halen seviyor musun?" veya "Bu elbise bana yakıştı mı?" gibi.

Ağzından çıktığıyla aklından geçirdiği

Yalana ilişkin yapılan çeşitli araştırmalarda, erkeklerin söylediği ve aklından geçirdiği arasında dağlar kadar fark olduğu ortaya çıktı

2. Merih

Merih Üyecik

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    20
    Yer:
    İzmir
    Banka:
    0 ÇTL
    Ben hiç söylemem çok gerçekciyimdir :D

3. çılgınım_www

çılgınım_www Üstat

Beğenileri:
    29
    Ödül Puanları:
    1.230
    Meslek:
    NLP TRAĮNER / Grafiker
    Yer:
    İstanbul
    Banka:
    5 ÇTL
  4. kelebek

kelebek -ütopik- V.I.P

Beğenileri:
    132
    Ödül Puanları:
    4.730
    Banka:
    573 ÇTL
    Kaytarma yalanını çok yapıyorlar :P

5. Hazangülü

Hazangülü Forum Onuru

Beğenileri:
    117
    Ödül Puanları:
    4.480
    Banka:
    976 ÇTL
    Aslinda yalan hos birsey degil ama insan yeri gelince mecbur kala biliyor yalan konusmakta

ve Erkekler kadin kiz olayi olunca bir numradir yalan konusmakta :)))

Bunuda not olarak ekleyim :)

Ben esimle birlikte arabaya bindik disari gidiyoz yolda giden bir bayana bakiyor ama benim ona baktigimi hic fark etmemiyor okadar dikkatli bakiyorki :) bende bir cimcik attim bir bakti ne yapiyon diye :)) dedim nere bakiyon lanba yandi biraz kizardi birsey de diyemedi ama :))) gerisi .......bir bakan birde bakmayan pisman

6. çılgınım_www

çılgınım_www Üstat

Beğenileri:
    29
    Ödül Puanları:
    1.230
    Meslek:
    NLP TRAĮNER / Grafiker
    Yer:
    İstanbul
    Banka:
    5 ÇTL