En Özel Sözler,En Güzel Sözler

LoSt_LoVe

Forum Onuru
Herkesin özel bulduğu okuduğunda anlam ifade eden sözler vardır.Ünlü birine de ait olabilir klişe bir söz de olabilir.Sevdiğinizi beğendiğiniz sözleri paylaşalım lütfen.

Ben başlayayım

Bir kadın söyleyeceği çok şey olduğu halde susuyorsa, erkek artık tüm şansını kaybetmiştir .

BeReNN

Özel Üye
Özel üye
‎"ѕeɴ нiç ĸυмѕαŁdαĸi тeĸ вir ĸυм тαɴeѕi ĸαdαr üмiтŁe yαşαyıp,dαŁɢαŁαr мiѕαŁi вüyüĸ нαyαŁŁer ĸυrdυɴмυ нαyαтα dαir?"

ZeyNoO

٠•●♥ KuŞ YüreKLi ♥●•٠
V.I.P
Takım
GALATASARAY
‎''Üzülme der Mevlana ve devam eder; Bir yandan korku bir yandan ümidin varsa iki kanatlı olursun.. Tek kanatla uçulmaz zaten. Sopayla kilime vuranın gayesi kilimi dövmek değil, Kilimin tozunu almaktır. Allah sana sıkıntı vermekle tozunu, kirini alır. Niye kederlenirsin? Taş taşlıktan geçmedikçe parmaklara yüzük olamaz.. Yüzük olmayı dileyen taş, ezilmeyi yontulmayı göze almalıdır..!''

BeReNN

Özel Üye
Özel üye
Ben senin bedenini değil, yüreğini sevdim..
Sendeki imkansızlığı, sana sarılamamanın acısını sevdim. Sırf sonunda sen varsın diye sana olan hasreti sevdim.. Yalnızken aklımda oluşunu, hayallerime rüyalarıma doluşunu sevdim. Seni bir qün görme umuduyla yaşamayı sevdim. Seni "yaşama nedenim" bilmeyi sevdim..