1. * 5651 Sayılı Kanun'a göre TÜM ÜYELERİMİZ yaptıkları paylaşımlardan sorumludur.
    * Telif hakkına konu olan eserlerin yasal olmayan şekilde paylaşıldığını ve yasal haklarının çiğnendiğini düşünen hak sahiplerinin İLETİŞİM bölümünden bize ulaşmaları durumunda ilgili şikayet incelenip gereği 1 (bir) hafta içinde gereği yapılacaktır.
    E-posta adresimiz
Notu Gizle
Merhaba Ziyaretçi.

Forumda "YAZ" konulu resim yarışması düzenledik. İlgili konuya BURADAN ulaşabilirsiniz.

Sizi de yarışmaya katılıma davet ediyoruz...

En sevdiğim sözler, Demi Lovato sözleri

Konusu 'Güzel Sözler' forumundadır ve Aşk tarafından 25 Mart 2015 başlatılmıştır.

1. Aşk
    Hasta

Aşk -A'şk- Özel üye

Beğenileri:
    394
    Ödül Puanları:
    1.580
    Meslek:
    Öğrenci
    Yer:
    Dünya
    Banka:
    222 ÇTL
    Demi Lovato : Çok korkmuş ve yalnız hissediyordum.Siz olmasaydınız bu böyle devam edip kötüye gidebilirdi.Sizleri seviyorum.

[​IMG][​IMG]

Demi Lovato:İnan bana bir erkek için canını acıtmaya değmez.

Demi Lovato:İnsanlar sana isimler takabilir.Şişko,aptal gibi şeyler,bunlar canını acıtmamalı.Çoğu insan kelimelerin canını yakmadığını düşünür.

Güçlü kalmaya ihtiyacın var. Ben bunu yapabileceğine inanıyorum. -Demi Lovato

Demi Lovato:Mükemmel değilim ve olmak zorunda da değilim.Hiçbiriniz mükemmel olmak zorunda değilsinizdir.İnsanlar konuşur,onları boşverin.

Demi Lovato : Hayatı iyileştirmek ve daima iyisini istemek senin elinde ama çalışmadan başarmak zordur.Herkesin çalışmaya ihtiyacı olduğunu düşünüyorum.Çünkü çalışmak sizi kendiniz yapar.

Demi Lovato : Gülümsemekten asla vazgeçme,gülümseni seni ağlatmaya çalışanların yüzüne vur.

Hayranlarım beni farklı kılıyor. Bana yalnız olmadığımı hatırlatıyorlar. Onlar kalbimde her zaman özel bir yere sahip olacaklar. Onları seviyorum. -Demi Lovato

Demi Lovato;"Lovatic'lerim benim üzüldüğümü görünce çok üzülüyorlarmış.Ben sırf onlar için mutluyum."♥

Mutluluk 3 şeyden oluşur; birini sevmek, iş ve temiz inanç- Demi Lovato

Demi Lovato Ölürken diyeceğim son 3 kelime ''Ben gidiyorum,sersemler.'' olurdu. ♥

Demi Lovato:''Hayranlarım aslında hayran değil.Onlar benim arkadaşlarım,ailem''.♥

Demi Lovato;"Ben çok umutlanırım, çünkü bir elveda bütün merhabaları bitirmez.

Demi Lovato: "Bazen,sonunda kimseye güvenemeyeceğinizi bildiğiniz için arkadaş edinmekten bile korkarsınız."

Demi Lovato : ''Zamanı geri alamazsın veya durduramazsın. Bu yüzden hayatını yaşa !''

Demi Lovato: "Gülümsemen dünyayı değiştirsin, dünya gülümsemeni değil."

Demi LOVATO: Herkese benzetildim.Ama hep Demi olmayı seçtim

Demi Lovato: ''Ben mükemmel olmayabilirim ama hayranlarım mükemmel. Hepsi benim için çok özel.''

Demi Lovato: ''Beni her zaman göremezsin ama biliyorsun ki ben her zaman ordayım.'

Demi Lovato: "Ben kırılmadım.Bir sürü şey yaşadım, ama bugün hala buradayım.Ve kırılmadım."

Bazen hayat beklendiği kadar kolay değildir...♥♥
    -Demi LOVATO

Demi Lovato:''Dostlarınız, daima sizinle birliktedir. Onları kaybetmeyi göze almayın.''

"Hayatta ki en korkunç anlardan biri, seni kurtarabilecek tek kişinin, sadece sen olduğunu farkettiğin zamandır."-Demi Lovato

[​IMG][​IMG]

Stay strong daki T harfinin hac isareti seklinde yazilmasini sevmiyorum cunku tum dinlere hitap etmek istiyorum...
    -Demi Lovato

Herkesin sonu bir tabutsa hayatta hiç bir şeye gereğinden fazla önem vermeyeceksin.

Herkes sahip olmadığı şeyleri ister. Ama sadece bazıları onların peşinden gider." - Demi Lovato.

Demi Lovato:"Kendiniz ile barışık olun. Sizinle dalga geçen insanlar ömür boyu yanınızda olmayacak ama siz o yüzü ömür boyu taşıyacaksınız."

Demi Lovato: "İnsanların ağlama nedeni değil, gülümseme nedeni olun."

Demi Lovato: ''Kimse mükemmel değildir. Bende kimseyim ve mükemmel değilim.''

Demi : "Mutluluk bir seçimdir.

Demi Lovato:'Herkesi boşver,önemli olan sensin,kendin ol.'

Demi : "Hepimiz birer insanız,eğer bizi çok zor bir şey yapmaya zorlarsanız,kırılırız."

Demi Lovato: Bazen yoldayken korkarsınız, içimde öyle bir korku vardı çünkü önceki yolumda eve değil rehabilitasyon merkezine gitmiştim.

Demi Lovato: Sabah erken uyan. Çünkü dünyanın senin ışığına ihtiyacı var!

Demi Lovato : İnsanları zayıf olduğu için affetmedim.Onları affettim çünkü insanların hata yapabileceklerini bilecek kadar güçlüyüm.

Demi Lovato : Hayattaki en önemli şeyin mutluluk olduğunu farkettim.Hissettiğiniz hiçbir şeyden utanmayın.İstediğiniz şeyi hissetmeli ve sizi mutlu eden şeyi yapmalısınız.Bu benim hayatımın şifresi.

Demi Lovato : İnsanlara yaşadıklarını anlattığında bir çoğu seni tanımadığı için yargılayacaktır.

Demi Lovato: Beni yargılama.Adımı biliyorsun ,geçmişimi değil.

Demi Lovato : Sadakat her şeydir. Ben yanımda duran arkadaşlarıma minnettarım.

Demi Lovato : İnsanlar sesin arkandan durmadan konuşurlar , önemli olan onları umursamamandır.Üzüldüğünü belli ettiğin zamanlarda insanlar üstüne gelmeye çalışır.

Demi Lovato : Gülümsemek için bir yüzün var.

-Sadakat her şeydir.Ben yanımda duran arkadaşlarıma minnettarım.
    -Bu ironik çünkü tüm hayatımı bu (barbie bebek) gibi olmak için harcadım,ama ben Barbie değilim.
    -Her şeye rağmen gülebilmek...En önemlisi bu sanırım.
    -Bizi ezenlerin şu anda yaptığı şey evlerinde ki televizyonlardan bizi izlemeleri.
    -Dış görünüşüm değişmiş olabilir ama içim hala aynı.
    -Hissettiğim acıyı uyuşturmaya çalışıyordum ve umursadığım tek şey buydu.
    -Kendi hikayemi dünya ile paylaştım çünkü hayranlarıma ve insanlara yol göstermek istedim.
    -Kusurların seni güzel ve gerçekte olduğun kişi yapar.Bu yüzden kendin ol ve buna devam et.
    -Herkes güçlü olamaz.Ama herkes bileklerini kesebilir.
    -Karşındaki her kim olursa olsun kendin ol.
    -Kelimeler incitebilir.Beni incittiler.Bana söylenenleri hala unutmadım.
    -Hayatınızda kötü anılarınız olduğunda bunları dinleyecek yakın dostlarınız varsa onları asla kaybetmeyin.
    -Hayatımı ve kendimi buldum.Şuan hayal ettiğim hayatı yaşıyorum.En büyük destekçilerim Lovatcilerim,onlara minnettarım.
    -Biri için zamanınızı harcıyorsanız o kişi gerçekten çok değerli olmalı.Tıpkı sizin gibi.
    -İnsanları zayıf olduğu için affetmedim.Onları affettim çünkü insanların hata yapabileceklerini bilecek kadar güçlüyüm.
    -Hayatımda kendimi yeterince iyi ve değerli hissettiğim bir zaman hiç olmamıştı.
    -Bazen,korkak olmak cesur olmaktan daha çok güç gösterir.
    -

♥♥

Son düzenleme: 25 Mart 2015
    YoRuMSuZ bunu beğendi.