1. * 5651 Sayılı Kanun'a göre TÜM ÜYELERİMİZ yaptıkları paylaşımlardan sorumludur.
    * Telif hakkına konu olan eserlerin yasal olmayan şekilde paylaşıldığını ve yasal haklarının çiğnendiğini düşünen hak sahiplerinin İLETİŞİM bölümünden bize ulaşmaları durumunda ilgili şikayet incelenip gereği 1 (bir) hafta içinde gereği yapılacaktır.
    E-posta adresimiz

En ucuz fiyatı bulma motoru

Konusu 'İlginç Linkler' forumundadır ve jeriko tarafından 24 Ekim 2009 başlatılmıştır.

1. jeriko

jeriko Özel Üye Özel üye

Beğenileri:
    49
    Ödül Puanları:
    4.480
    Meslek:
    657
    Yer:
    Anadolu (bu kadar ayrıntı iyi)
    Banka:
    314 ÇTL
    Sizde ak akçe kara gün içindir diyorsanız.[Linkleri görebilmek için ÜYE olmalısınız!..] tıklayın aradığınız ürünün en uygun fiyatını bulun ve daha fazla akçeyi kara gün için saklayın.:P:DBen hemen sık kullanılanlar listeme ekledim.Tavsiye ederim.

2. KaRaMBoL

KaRaMBoL Aktif

Beğenileri:
    3
    Ödül Puanları:
    630
    Meslek:
    Mühendis
    Yer:
    Ankara
    Banka:
    7 ÇTL
    Kullanıyorum ben burayı zaten ama fiyatı kıyaslayıp yine de güvendiğim siteden alıyorum sadece :) Malum internette her siteye güven olmaz;)

3. jeriko

jeriko Özel Üye Özel üye

Beğenileri:
    49
    Ödül Puanları:
    4.480
    Meslek:
    657
    Yer:
    Anadolu (bu kadar ayrıntı iyi)
    Banka:
    314 ÇTL
    Elbette sadece fikir vermek açısından.Benimde tek bir site var internetten alışveriş yaptığım.Ama bu arama motorunun alacağın şeyin fiyatını görüp güvendiğimiz sitedeki fiyatıyla kıyaslayıp oradan alıp almamaya karar verme aşamasında çok faydası olacaktır.
    Eğer pahalıysa sanal marketten gercek marketlere yöneliriz bizde.:)

Sayfayı Paylaş