1. * 5651 Sayılı Kanun'a göre TÜM ÜYELERİMİZ yaptıkları paylaşımlardan sorumludur.
    * Telif hakkına konu olan eserlerin yasal olmayan şekilde paylaşıldığını ve yasal haklarının çiğnendiğini düşünen hak sahiplerinin İLETİŞİM bölümünden bize ulaşmaları durumunda ilgili şikayet incelenip gereği 1 (bir) hafta içinde gereği yapılacaktır.
    E-posta adresimiz

En Yakınlarım, En Yakanlarımdı Hep

Konusu 'Kitap Özetleri' forumundadır ve Papatya tarafından 2 Aralık 2012 başlatılmıştır.

1. Papatya
    Meşgul

Papatya Sözlerimi Geri Alamam.* Süper Moderatör

Beğenileri:
    5.753
    Ödül Puanları:
    10.980
    Yer:
    Seattle.
    Banka:
    4.885 ÇTL

Yazar : Ceylan Yıldız Bakan
    Yayıncı : İkinci Adam Yayınları
    Yayınevinin tüm kitapları %15 indirimli
    Liste Fiyatı : 10,00 TL %15 8,50 TL

Açıklama : Gitmelerinin ezberlerinde, gelmelerine nöbetlerde bekledim hep... Başucu kırıklarımda sevdim çarelerimi... Ben en çok, tekliğinde ağladım gözlerime... Kime baksam bir parça dalış kaldı ömrümde... Kime dokunsam ellerim karardı... Aslında hayat, en güzel ömür alandı... Şimdi uçsuz bucaksız şiirler dolandı şehrime... Hangi sokağı adımlasam, adınla Yol'lanıyorum... Bitmeyecek binlerce cümleme bir kahraman arıyorum... Ve kimi kahraman sansam, figüranlarımdan da oluyorum... Her şeyini geçtim ömrümün, ağlattığım çocuk heveslerinden bile çaresizim artık... Yollar uzun, şehirler buruk... İstasyon kokuyor gözleri... Kimi sevsem hazırdı bileti... Gitmelere âşıktı sevdiceğin her adımı... O yüzden en yakınlarım, en yakanlarımdı... Renklerimi bıraktım, uzarken tebessümsüz çığlıklar... Artık beni ne siyah alır içine, ne de pembeler sarar... Zarar bu devirde kız çocuğu olmak, zarar... Toplandım bütün yaşanmışlıklarımdan, griler çağırıyor, ikinci ihtimallerime gidiyorum... Ki artık Yaş'sız yaşlar diliyorum...

Barkod : 9786051283043
    Boyut : 145-205
    Sayfa Sayısı : 136
    Basım Yeri : İstanbul
    Basım Tarihi : 2012-12
    Kapak Türü : Karton
    Kağıt Türü : 2. Hamur
    Dili : Türkçe

Sayfayı Paylaş