1. ÇeReZFoRuM - yeni katılımcılar ve yöneticiler...
  Kendisi dışında 5 katılımcı ve kurallara uyan üye (sürekli devam eden) kazandıranlar ADMİN veya ADMİNE yetkisiyle forum yönetim kadrosunda yer alabilir. Amaç forumda hareketlilik sağlamaktır...Duyuru 31 Mart'a kadar geçerlidir.

Engelli Vatandaşlara Sunulacak Bankacılık Hizmetleri İçin Rapor Hazırlandı

Konusu 'Engelleri Aşalım' forumundadır ve BeReNN tarafından 6 Eylül 2011 başlatılmıştır.

 1. BeReNN

  BeReNN Özel Üye Özel üye

  Katılım:
  30 Nisan 2011
  Mesajlar:
  8.805
  Beğenileri:
  501
  Ödül Puanları:
  5.330
  Cinsiyet:
  Kadın
  Meslek:
  Muhasebe
  Yer:
  Istanbul, Turkey
  Banka:
  5.490 ÇTL

  Engelli Vatandaşlara Sunulacak Bankacılık Hizmetleri İçin Rapor Hazırlandı
  Engelliler için Listeni Davet Et Engelsiz Dünyam Fan

  Türkiye Bankalar Birliği(TBB) engelli vatandaşların bankacılık hizmetlerinden yararlanmalarında, bankaların hizmet sunum ve uygulamalarında rehber olarak değerlendirilmek üzere bir rapor hazırladı.

  Türkiye Bankalar Birliği'nden yapılan yazılı açıklamada, Türkiye Bankalar Birliği'nin engelli vatandaşların bankacılık hizmetlerinden yararlanmalarında, bankaların hizmet sunum ve uygulamalarında rehber olarak değerlendirilmek üzere rapor hazırladığı bildirildi.

  Açıklamada, ""Engelli Vatandaşlara Sunulan Bankacılık Hizmetlerinin Geliştirilmesine Yönelik Tavsiyeler' raporunun hazırlanmasında, Özürlü ve Yaşlı Hizmetleri Genel Müdürlüğü, engelli örgütleri ve üyelerin görüş ve önerileri alınmıştır. Rapor, Yönetim Kurulu'nun, 28 Temmuz 2011 tarihli toplantısında görüşülmüş ve uygulamada rehber olması amacıyla üyelerin tavsiye edilmesine, ilgili taraflardan ve üyelerden gelecek iyileştirme önerileri doğrultusunda raporun makul sürelerde güncellenmesine ve yılda bir kez ilerleme raporu hazırlanmasına karar verilmiştir" ifadeleri kullanıldı.
  ANKA
   

Sayfayı Paylaş