1. * 5651 Sayılı Kanun'a göre TÜM ÜYELERİMİZ yaptıkları paylaşımlardan sorumludur.
    * Telif hakkına konu olan eserlerin yasal olmayan şekilde paylaşıldığını ve yasal haklarının çiğnendiğini düşünen hak sahiplerinin İLETİŞİM bölümünden bize ulaşmaları durumunda ilgili şikayet incelenip gereği 1 (bir) hafta içinde gereği yapılacaktır.
    E-posta adresimiz

Erdoğan'ın Bu Paylaşımı Olay Olur!

Konusu 'Sadece Magazin Haberleri' forumundadır ve Mod-53 tarafından 11 Ekim 2011 başlatılmıştır.

1. Mod-53
    Hoşgörülü

Mod-53 Uzaklardayım Özel üye

Beğenileri:
    83
    Ödül Puanları:
    1.330
    Meslek:
    İŞLETMECİ
    Yer:
    İSTANBUL
    Banka:
    59 ÇTL
    Erdoğan'ın Bu Paylaşımı Olay Olur!Başbakan ErdoğanTwitter'daki sayfasından Berna Yılmaz, Ferhat Tüzer ve Rutkay Aziz ile ilgili bir link paylaştı.

Başbakan Recep Tayyip ErdoğanTwitter'daki sayfasındanFacebook'ta bulunan bir linkipaylaştı.

Erdoğan'ın paylaştığı linkte parasız eğitim için açtıkları pankart yüzünden 19 ay tutuklu yargılanan Berna Yılmaz ve Ferhat Tüzer için 'parasız eğitim' istedikleri için değil, "Silahlı terör örgütüne (DHKP/C) üye olmak, terör örgütü (DHKP/C) propagandası yapmak suçlamasıyla yargılanmaktadır" ifadeleri yer aldı.

Paylaşılan linkte Uluslararası Altın Portakal Film Festivali'nde yaptığı konuşma ile ayakta alkışlanan
    Rutkay Aziz için de bir yazı vardı.

İŞTE O YAZI

AK Parti'yi Seviyoruz

''Başbakan'ın konuştuğu salonda "Parasız eğitim istiyoruz" yazılı pankart açan Üniversite öğrencileri Berna ve Ferhat 18 ay sonra serbest bırakıldı''

Bu haber ile bugünlerde sık sık karşılaşıyorsunuz. Medya, muhalefet ve bazı sanat camiasından isimler ortalığa yaygara çıkartarak özgürlükten hak ve eşitlikten bahsettiler.

Peki olayın aslı bu mu dersiniz ?

Bu kişiler; pankart açmak, parasız eğitim istemek, başbakanımızı protesto etmek suçlamalarından değil,
    ''Silahlı terör örgütüne (DHKP/C) üye olmak, terör örgütü (DHKP/C) propagandası yapmak suçlamalarından dolayı yargılanmaktadırlar''.

Parasız eğitim istemek de, pankart açmak da (şiddete ve hakarete başvurmadıkça) Başbakanı protesto etmek de suç değildir. Başbakanımız bu davada müşteki ve/veya müdahil değildir. Şahısların, kendilerine yöneltilen suçlamalara (DHKP/C üyeliği ve propagandası) neden olan eylemleri iddianamede ayrıntılı belirtilmiştir.

Bu konu ile alakalı bir parentez açmak istiyorum sizlere,

Peki sevgili arkadaşlar bu dava duruşmasına kimler katıldı dersiniz ?

Duruşmayı Bdp Milletvekilleri Sebahat Tuncel[/URL] ve Sırrı Süreyya Önder, CHP Genel Başkan YardımcısıGürsel Tekin, CHP milletvekilleri Süleyman Çelebi ve Mahmut Tanal, Cumhuriyet gazetesi yazarı Ali Sirmen, avukat Turgut Kazan da izledi.

Buradan bile muhalefet partileri ve terör örgütünün aynı safta olduğunu çıkartabilirsiniz.

Bir parentez daha; Katıldığı ödül töreninde hükümetimizi ve AK Parti'ye oy verenleri izansızca eleştiren,PKK'lıları savunan açıklamalar yapan ve buna sanat diyen vatandaşı tanımak ister misiniz?

1882 yılında Avusturyalı hristiyan Lazarist cemaati tarafından kurulan Avusturya lisesinden mezun olanRutkay Aziz, seçim döneminde PKK siyasi uzantısı BdpMersin milletvekili Ertuğrul Kürkçü'yü desteklediğini açıklamıştı.

Her zamanki gibi kendi pisliklerinde boğulacaklar ve bu millet bu ve bunun gibi ahlaksızlara asla müsamaha göstermeyecektir.

2. LoSt_LoVe

LoSt_LoVe Forum Onuru

Beğenileri:
    29
    Ödül Puanları:
    2.880
    Yer:
    En sevdiğimin yanından :=)
    Banka:
    119 ÇTL
    Olsun olay olsun asılsız asılsız iftira atıyolar her seferinde kendi laflarının altında kalıp kendi kuyularına düşüyolar ama pes etmiyolar.Nasılmış görsünler dicem ama onlarda bunu anlayacak kapasitede yok

Sayfayı Paylaş