1. * 5651 Sayılı Kanun'a göre TÜM ÜYELERİMİZ yaptıkları paylaşımlardan sorumludur.
    * Telif hakkına konu olan eserlerin yasal olmayan şekilde paylaşıldığını ve yasal haklarının çiğnendiğini düşünen hak sahiplerinin İLETİŞİM bölümünden bize ulaşmaları durumunda ilgili şikayet incelenip gereği 1 (bir) hafta içinde gereği yapılacaktır.
    E-posta adresimiz

Magazin "Erkeğin Zekası Beni Etkiler!"

Konusu 'Sadece Magazin Haberleri' forumundadır ve Papatya tarafından 5 Ekim 2012 başlatılmıştır.

1. Papatya
    Meşgul

Papatya Sözlerimi Geri Alamam.* Süper Moderatör

Beğenileri:
    5.771
    Ödül Puanları:
    10.980
    Yer:
    Seattle.
    Banka:
    4.918 ÇTL

Miss Turkey Güzellik Yarışması'nda dördüncü seçilerek 'Miss International' unvanını alan Meltem Tüzüner; Japonya'da düzenlenecek güzellik yarışmasında Türkiye'yi temsil etmeye hazırlanıyor. Tüzüner bu macerasını ve hayallerini Cosmopolitan'a anlattı:

Güzellik yarışmasına katılmaya nasıl karar verdiniz?

Uzun bir süredir uluslararası yarışmalarda Türkiye'yi temsil etmem için teklif alıyordum. Ancak o dönem üniversiteye gittiğimden yarışma kampına katılmam mümkün değildi. Okulum bittikten sonra Miss Turkey'e katıldım.

Yarışmadan sonra hayatınızda neler değişti?

Yarışmadan sonra Almanya'daki Pro7 televizyon kanalında staj yaptım. Hayatımda pek bir değişiklik olmadı ama Almanya'da yavaş yavaş tanınmaya başlandım. Şu anda İstanbul'dayım. Japonya'da düzenlenecek olan Miss International'a hazırlanıyorum.

ÇANTAYA ZAAFI VAR

Bugüne kadar hangi defilelerde yer aldınız?

Yarışmaya katılmadan önce de Almanya'da modellik yapıyordum. Emporio Armani ve Swarovski markalarıyla çalıştım.

İlk kez podyuma çıktığınızda neler hissettiniz?

Podyuma ilk çıktığımda çok heyecanlıydım. Düşmekten çok korkuyordum neyse ki öyle bir şey olmadı.

Alışveriş yapmayı seviyor musunuz?

Evet, her kadın gibi ben de çok seviyorum. Özellikle topuklu ayakkabı görünce almadan duramıyorum. Çantalara karşı da ayrı bir zaafım var.

Bir erkekte ilk ne dikkatinizi çeker?

Zekası, espri anlayışı ve centilmen olması benim için çok önemlidir.

İlk buluşmada ne giymeyi tercih edersiniz?

Jean ve şık bir bluz iyi bir seçim olur.

KİMLİK KARTI

Doğum yeri ve tarihi: Almanya, 4 Kasım 1988

Burcu: Akrep

Eğitimi: Ludwig-Maximillans Üniversitesi Sosyoloji Bölümü mezunu

Sayfayı Paylaş