Magazin "Erkek Olsaydım Kendimle Sevişirdim"

Papatya

Men sebete nebete...
Süper Moderatör
Katılım
6 Ags 2012
Mesajlar
22,803
Beğeniler
6,470
Şehir
Seattle.
#1


Hayatının neredeyse tümünü kameralar karşısında ve halkın gözü önünde yaşayan Kim Kardashian'ın utangaç olduğunu kimse ileri süremez.

Programın bu hafta başı yayınlanan bölümünde Kim ve kardeşi Khloe, Cosmopolitan dergisi için bir çekime gittiler. Bu arada Kim Kardaspian derginin sorularını da yanıtladı.

"NASIL BİR ŞEY OLDUĞUNU BİLMEK İSTERİM"

Sevgilisi Kanye West'ten ilk bebeğine hamile olan Kardashian "eğer bir gün erkek olsa ne yapacağı" sorusuna şöyle yanıt verdi: "Eğer erkek olsaydım kendimle sevişmenin nasıl bir şey olduğunu bilmek isterdim" dedi.

ÜCRETİ DUDAK UÇUKLATTI

Nijeryalı müzisyen Darey Art-Alade ile birlikte Nijerya'nın en büyük şehri Lagos'ta düzenlediği 'Love Like A movie' konseri için Los Angelas'tan 20 saatlik yolculuk ile bu şehre gelen Kim Kardashian'a, kısa katılımı için 500 bin dolar ödendi.

17 Şubat Pazar günü uzun bir yolculuğun ardından Los Angelas'tan Lagos'a gelen 31 yaşındaki hamile yıldızın kırmızı halı üzerinde kameralara tebessüm ederek yolculuk yorgunluğunu örtmeye çalıştığı görüntülenmişti. Lagos'ta bir günden daha az kaldığı öğrenilen Kardaşyan'a 500 bin dolar ödendiği kaydedildi.

 

Benzer konular

Top