Erkekler evlenmeye nasıl ikna olur? ve Erkekleri anlama rehberi

AHSEM

....EnDl-LeS....
Katılım
27 Ksm 2012
Mesajlar
1,135
Beğeniler
6
#1
İnsanlar daima biribirini tanımak ve anlamak istemişlerdir. Ama bunu çoğu zaman başaramamışlardır. Özellikle kadınlar erkekleri anlamak istemiş ve bunun nasıl olacağına kafa yormuşlar.

Kadınlarda erkekleri tanımak ve anlamak istemişler. Bu konuda ne erkek ne de kadınlar başarmamışlar. Erkeklere söylesen tüm kadınlar aynıdır. Onları anlamak çok zordur. Kadınlara da sorsanız onlarda aynı cevabı verirler. Halbuki ön yargısız ve samimi olunduğunda karşıdaki kim olursa olsun ister erkek olsun ister kadın olsun onları anlamak çok kolay oluyor. Bir erkeği kendinzize bağlamak veya bekarsanız evlenmeye ikna etmek istiyosanız yazımızın devamını okuyun.


1) Kendinizi sevin: Düşünün, siz olsanız kendinizle evlenmeyi kabul eder miydiniz? Şayet olumlu bir kişiliğe sahip değilseniz ve sevmeyi hakkıyla bilmiyorsanız, sevdiğiniz kişiyi mutlu edebilirimsiniz. Kendinizi analiz edin ve sevmediğiniz yönlerinizi değiştirin.

2) İletişim: İlişkinin başında ve tabii ki evlilikte de en önemli şey insaniyettir. Alaka ve ilgi sevdiklerimizle bir arada tutan tek en önemli bağdır. Ona karşı olumlu veya olumsuz neler hissettiklerinizi her şeyi ile izah edin.3) Doğal olun: Saç boyaları, makyaj konusunda onun yanında olabildiğiniz kadar doğal olun. Çünkü birlikte yaşamaya başladığınızda sizi her halinizle sevecek bir erkeğe ihtiyacınız var. Evlenmeden önce birlikte olacağınız ve sıkça vakit geçireceğiniz için sizi doğal hallerinizde görmek onun hakkıdır.

4) Seksi olun: Cinsellik, ilişkideki tek sorun olmasa da, önemli bir mevzudur. Romantik olun ve ona her fırsatta ilgi duyduğunuzu belli edin. Özgür, eğlenceli, güler yüzlü olun. Kişiler evliliği sadece ev arkadaşı aradıkları için istemesler.

5) Rolünüzü bilin: Herhangi bir ilişkinin önemli bir parçası olmak iki tarafın da istediği bir şeydir. Amma siz onun da bu konuda hemfikir olduğundan emin olun.

6) Kendinizi frenleyin. Bazen durup dururken kişi karmaşık duygulara girebiliyor ve hayattan soğuyabiliyor. Bu durumları ona hissettirmeyin. Bu geçecek diye kendinizi rahatlatın. Kendi başınıza yapamıyorsanız bir uzmandan yardım alın.

7) Aceleci olmayın: Erkekler genellikle kadını tanımak için acele etmezler. Ona hiçbir şey için baskı etmeyin. Evlilik süreci kendi hızında meydana gelir ve ne kadar acele ederseniz, erkek bu konudan o kadar uzaklaşır. En iyisi ilk bir yıl evlilik hakkında fazlaca konuşmayın.

9) Kendinize güvenin: Kendinizden emin olacak ve her şeyle mücadele edebilecek yapınızı belli ederseniz onun dikkatini çekersiniz. Kişiler, kendisine güvenen kadınlara saygı duyarlar ve kendilerini ayrıcalıklı hissederler.

10) Nezaketten kaçınmayın: Fırsat buldukça ona tatlı ve güzel sözler söylemekten kaçınmayın, Yanaklarına samimi bir öpücük kondurun, dururken beline sarılın. Sizi aklından çıkarmasına izin vermeyin.

11) Gururunu okşayın: Kötü zamanlarınızda onu sinirlenmeyin. İşten çıkarılma cezası alırsa bile onu ödüllendirin.

12) Eğlenceli olun: Sinirli ve agresif bir hale bürünmeyin mizah tarafınızı ön plana çıkarın. Daima pozitif olun.

13) Gülümseyin: Yaşadığınız ve onunla birlikte olduğunuz için mutlu olduğunuzu gülümsemenizden anlasın. Kişiler gülümseyen kadınları çekici görürler. Duygularınızın yüzünüze yansıması onu etkileyecek ve üzecektir bundan, emin olun!

14) Alçakgönüllü olun: Bu kendisini önemsemeyen insan anlamına gelmez bu büyük bir insan olduğu anlamına gelir. Hiç bir zaman egolu olmayın

15) Ciddi bir tartışma içine girerseniz: Sesinizi yükseltmeyin Fırsat buldukça onunla ne kadar mutlu olduğunuzu ve aslında sorun istemediğinizi ifade edin.
 

Benzer konular

Top