1. * 5651 Sayılı Kanun'a göre TÜM ÜYELERİMİZ yaptıkları paylaşımlardan sorumludur.
    * Telif hakkına konu olan eserlerin yasal olmayan şekilde paylaşıldığını ve yasal haklarının çiğnendiğini düşünen hak sahiplerinin İLETİŞİM bölümünden bize ulaşmaları durumunda ilgili şikayet incelenip gereği 1 (bir) hafta içinde gereği yapılacaktır.
    E-posta adresimiz

Erkekler kendini çabuk ele veriyor

Konusu 'Erkeklerin Dünyası' forumundadır ve Hazangülü tarafından 22 Aralık 2006 başlatılmıştır.

1. Hazangülü

Hazangülü Forum Onuru

Beğenileri:
    117
    Ödül Puanları:
    4.480
    Banka:
    991 ÇTL
    Erkekler kendini çabuk ele veriyor

ERKEKLERE göre daha sosyal bir yapıya sahip olan kadınlar, yalanlarını maskelemekte üstün başarı gösterirken; karşısındaki kişinin gözlerinin içine bakıyor. İnandırıcı olmak uğruna erkekler de aynı yöntemi uyguluyor, ama bu durum onların yalanını ele veriyor. Eşlerini aldatan erkeklerin bunu saklayamamasının nedeninin de 'göz içine bakma'dan kaynaklandığını söyleyen uzmanlar, "Erkekler sadece o anı düşünür. Detayları kafalarında kuramadıkları için de söylediklerini unutur" diyor.

2. cırcırböcee

cırcırböcee V.I.P V.I.P

Beğenileri:
    66
    Ödül Puanları:
    2.880
    Banka:
    335 ÇTL
    Bencede kadınlar daha iyi yalan söylüyo ama erkeklerin kadınlara bunu yutturamasının sebebi kadınların hislerinin kuvvetli olmasından kaynaklanıyo diye düşünüyorum

3. BIYIKLI

BIYIKLI V.I.P V.I.P

Beğenileri:
    13
    Ödül Puanları:
    1.130
    Banka:
    16 ÇTL
    Bence eşit yalanları kim için kime söylüyorlar. Sonuçta bir kadın erkeğe yalan söylüyor yada bir erkek kadına. O halde eşit yalan var ortada.

4. cırcırböcee

cırcırböcee V.I.P V.I.P

Beğenileri:
    66
    Ödül Puanları:
    2.880
    Banka:
    335 ÇTL
    Ben çevremden gördüğüm istatistiklere göre yazdım yalanda erkeklere bayanlar kadar usta deil :)

5. BIYIKLI

BIYIKLI V.I.P V.I.P

Beğenileri:
    13
    Ödül Puanları:
    1.130
    Banka:
    16 ÇTL
    En yalancı biziz yarışına girmem. Ben zaten söyleyemem yüzüm kızarır yada gülerim. Oyunlarda hile bile yapamam. Ama yalanlar karşılıklı söylendiği için o şekilde eşit demiştim. Yinede siz bilirsiniz.

6. cırcırböcee

cırcırböcee V.I.P V.I.P

Beğenileri:
    66
    Ödül Puanları:
    2.880
    Banka:
    335 ÇTL
    Hayır yalan sölemek bi meziyetmiş gibi algılanmasın söylediklerim gördüklerimi aktardım yalanda ustayım diyen biri zaten çıkmaz ne demişler en büyük yalan '' ben hiç yalan sölemem ''

7. YoRuMSuZ
    Avare

YoRuMSuZ Biz işimize bakalım!

Beğenileri:
    7.360
    Ödül Puanları:
    11.330
    Banka:
    8.871 ÇTL
    Eğer kadın ya da erkek, birbirlerine yalan söylemek zorunda kaldıkları bir davranış içindeyseler ter giden birşeyler var demektir. Özellikle belirtiyorum eğer karşındakine yalan söylemek zorunda hissediyorsa biri (evlilik, sevgili, aşk ilişkisi içinde olanlar) biran önce bu birlikteliği bitirsinler. (Benim fikrim bu)

Kadınların erkeklerden daha iyi yalan söyledikleri konusuna gelince. Kesinlikle katılıyorum :D

8. kelebek

kelebek -ütopik- V.I.P

Beğenileri:
    132
    Ödül Puanları:
    4.730
    Banka:
    573 ÇTL
    Kadınlar hep bir adım önde :P :D

9. Hazangülü

Hazangülü Forum Onuru

Beğenileri:
    117
    Ödül Puanları:
    4.480
    Banka:
    991 ÇTL
    :)) aslinda erkeklerde yalan konusur vede o kadar inandirici olur larki kadin sevdigi deger verdigi icin herseyi aciklar ama erkekler bunu yillarca saklar :) diye dünüyorum :)))

10. BIYIKLI

BIYIKLI V.I.P V.I.P

Beğenileri:
    13
    Ödül Puanları:
    1.130
    Banka:
    16 ÇTL
    Kadınlar cabuk inanırlar ölemi yani yalan sölemezler hemi?
    Sen bunu külahıma anlat.

Sayfayı Paylaş