1. * 5651 Sayılı Kanun'a göre TÜM ÜYELERİMİZ yaptıkları paylaşımlardan sorumludur.
    * Telif hakkına konu olan eserlerin yasal olmayan şekilde paylaşıldığını ve yasal haklarının çiğnendiğini düşünen hak sahiplerinin İLETİŞİM bölümünden bize ulaşmaları durumunda ilgili şikayet incelenip gereği 1 (bir) hafta içinde gereği yapılacaktır.
    E-posta adresimiz

Erkekler Ne Duymak İster?

Konusu 'Kadın' forumundadır ve kelebek tarafından 2 Temmuz 2008 başlatılmıştır.

1. kelebek

kelebek -ütopik- V.I.P

Beğenileri:
    132
    Ödül Puanları:
    4.730
    Banka:
    573 ÇTL
    Kadınlar yıllarını partnerlerinin neden hoşlandığını anlamaya çalışmakla harcarlar. Oysa onların duymak istediklerini söylemek veya söyletmek, erkekler için birşeyler yapmaktan daha etkili olabilir.

İşte erkeklerin kadınlardan duymaktan hoşlandıkları şeyler..

1) Onunla yeni deneyimlerin tadını çıkarmak, zaman zamanda onun hobilerine ortak olmak onları en cezbeden faaliyetler arasında yer alıyor. Onlarla maç izlemek, aksiyon filmleri seyretmek yani onun hayatını da paylaşmak, sevdiği şeyleri beraber yapmak, onu daha iyi anlamanıza yol açacak ilişkinizi daha doğru bir boyuta taşıyacaktır. Onun daha önce denediği ve keyif aldığı şeyleri sizinle tekrarlamak istediğinde ona "hadi deneyelim" demeniz onun için vazgeçilmez olmanızı sağlayacak ilk adımdır.

2) Ailenizle tanıştırma yemeğine gideceğiniz sırada eve yarım saat geç gelmesini "sorun yok" şeklinde geçiştirmeniz onu rahatlatmakla beraber gerginlik yaşamanızı önler ve partnerinizin yanınızda her daim huzurlu olmasını sağlar. Erkekler zaten gerginken bir de partnerlerinin üstlerine gelmesi durumunda çözümü kaçmakta ve uzaklaşmakta arıyorlar.

3) Ne erkek ne de kadın partnerinin kendisini yanında süs gibi taşımasından haz etmez ama özellikle erkekler pohpohlanmaktan hoşlanırlar. Kendilerinin danışman olarak konumlandırılmasından etkilenirler yani partnerleri için önemli olduklarını hissetmeye ihtiyaçları vardır. Onlar için "sen ne düşünüyorsun , fikrine ihtiyacım var " tahmin edemeyeceğiniz kadar çok şey ifade eder.

2. YoRuMSuZ
    Avare

YoRuMSuZ Biz işimize bakalım!

Beğenileri:
    7.358
    Ödül Puanları:
    11.330
    Banka:
    8.820 ÇTL
    Kadınlarla ilgili bölüme ah şu kadınlar demiştim. Şimdi de;

Ah şu erkekler !

diyorum :D