1. * 5651 Sayılı Kanun'a göre TÜM ÜYELERİMİZ yaptıkları paylaşımlardan sorumludur.
    * Telif hakkına konu olan eserlerin yasal olmayan şekilde paylaşıldığını ve yasal haklarının çiğnendiğini düşünen hak sahiplerinin İLETİŞİM bölümünden bize ulaşmaları durumunda ilgili şikayet incelenip gereği 1 (bir) hafta içinde gereği yapılacaktır.
    E-posta adresimiz

Erkekler neden terk ederler?

Konusu 'Erkeklerin Dünyası' forumundadır ve BIYIKLI tarafından 23 Mart 2007 başlatılmıştır.

1. BIYIKLI

BIYIKLI V.I.P V.I.P

Beğenileri:
    13
    Ödül Puanları:
    1.130
    Banka:
    16 ÇTL
    Erkekler neden terk ederler?

Sizi bırakıp gitti diye, bütün suçu kendinize yüklemeyin. Sevdiğiniz erkeğin ayrılığının ardında başka nedenler de yatıyor olabilir.

Sevdiğiniz erkek sizi neden terk etmiş olabilir? Ona ne yaptınız da sizden kaçtı? Bu soruları sıralamaya devam edersek, işin içinden çıkamayız. Ancak, terk edilmenin klasikleşmiş nedenleri olduğunu da unutmamalıyız. İşte bazıları...
    Bağlanma korkusu

Sevgiliniz sizi terk etti diye, sizi sevmiyor anlamına gelmiyor. Erkekler bazen çok sevdikleri için bile bir kadını terk edebilirler. Bunun sebebi ise bağlanma korkusudur. Onu bir gün terk edeceğiniz ya da sizinle evlenirse mutlu olamayacağınızı düşünmüş olabilir. Size alıştığını fark ettiği anda sizden korkmaya başlar ve bu ilişkiyi uzatırsa bir zaman sonra sizsiz yaşayamayacağının farkına varır. Bu nedenle sizi terk etmiş olabilir.

Evlilik korkusu

Uzun süreli bir ilişki yaşıyordunuz ve artık evlenmenin vakti geldiğine inanıyordunuz. Fakat erkek arkadaşınız hazır olmadığını düşünüyor olabilir. Çünkü erkekler evlenmek için ilk önce hayatlarını düzene sokmayı planlar ve her zaman evliliğe daha geç hazır olurlar.

Size aşık değil

Siz ona deli gibi aşık olabilirsiniz fakat o aynı hisleri paylaşmıyor olabilir. Sizden sadece hoşlanmış olabilir. Bu durumda sizinle uzun bir ilişki yaşamak istemez. Belki sizinle sadece cinselliği yaşamaktan hoşlanıyordur.

Hatalarınız

Birlikteyken yaptığınız ve o an için hiç önem vermediğiniz davranışlar karşınızdaki için önemli olabilir. Zamanı geldiğinde bunları değerlendirmeye alan sevgiliniz sizinle uzun süre birlikte olmanın imkansız olduğunu anlamış olabilir. Örneğin dağınık biri olmanız ya da arkadaşlarını eleştirmeniz, onun için ayrılık sebebi olabilir.

etikhaber

2. merakettim
    Ecinni

merakettim Öpözel Üye :*

Beğenileri:
    323
    Ödül Puanları:
    2.230
    Meslek:
    Ne iş olursa yaparım abi
    Yer:
    leşim ANKARA:)
    Banka:
    1.432 ÇTL
    Bunu bi radyo programında dinlemiştim.Hem de aynısını.

3. YoRuMSuZ
    Avare

YoRuMSuZ Biz işimize bakalım!

Beğenileri:
    7.354
    Ödül Puanları:
    11.330
    Banka:
    8.771 ÇTL
    Çok güzel anlatmışsın BIYIKLI. Ama kadınlara sorsan hep başka bir kadın vardır mantığı ile yaklaşırlar olaya :)

Evet arkadaşlar işin özü budur ;)

4. kelebek

kelebek -ütopik- V.I.P

Beğenileri:
    132
    Ödül Puanları:
    4.730
    Banka:
    573 ÇTL
    Ayrılmak için hep bir nedeniniz var zaten..

Bikere ben şu olayı hiç anlamıyorum. Neymiş daha önce yaptığımız hatalarımızdan dolayı buna karar vermiş olabilir. Erkeklerin işi gücü yok da hata mı biriktiriyorlar allah aşkına..

Sayfayı Paylaş