1. ÇeReZFoRuM - yeni katılımcılar ve yöneticiler...
  Kendisi dışında 5 katılımcı ve kurallara uyan üye (sürekli devam eden) kazandıranlar ADMİN veya ADMİNE yetkisiyle forum yönetim kadrosunda yer alabilir. Amaç forumda hareketlilik sağlamaktır...Duyuru 31 Mart'a kadar geçerlidir.

Erkeklere çekicilik kazandıran 10 küçük kusur

Konusu 'Erkeklerin Dünyası' forumundadır ve Suskun tarafından 12 Mayıs 2010 başlatılmıştır.

 1. Suskun

  Suskun V.I.P V.I.P

  Katılım:
  16 Mart 2009
  Mesajlar:
  22.929
  Beğenileri:
  311
  Ödül Puanları:
  6.230
  Yer:
  Türkiye
  Banka:
  26.933 ÇTL
  Erkeklere çekicilik kazandıran 10 küçük kusur
  Kusur var insanı vezir eder...

  [​IMG]

  *Daha çok erkeklerde görülen kimi kusurlar var ki kadınlar açısından bakıldığında inanılmaz bir cazibe odağı olabiliyor. Listemizi bir gözden geçirin bakalım sizde bunlardan en az biri var mı?

  *Nedendir bilinmez kadınlar R'leri söyleyemeyen erkekleri çok sevimli buluyorlar. Sevimlilik ise kimi kapıları açacak manalı bir anahtara dönüşebiliyor.

  *Herhalde utangaç adam türü tükenmekte olduğundan kadınlar bu türün son örnekleriyle karşılaştıklarında hayallere kapılmaktan kendilerini alamıyorlar.

  *Saçsız erkeklerle ilgili şehir efsaneleri kadınların merakını celbediyor. Meraklı bakışlar birkaç küçük atraksiyonla hayranlığa dönüştürülebiliyor.

  *Kadınlar yumuşak elli erkeklerden hoşlanmıyorlar. Çünkü o zaman kendi yumuşaklıklarının farkına varamıyorlar. Eldeki sertlik kendilerini yanınızda güvende ve kadın gibi hissetmelerini sağlayabiliyorlar.

  *Her kadın potansiyel bir anne olduğundan sakar erkekler de garip bir şekilde kadınlara sevimli geliyor. Ama tabii sakarlık meselesinin hayati tehlike içerebileceğini akılda tutup ölçüyü kaçırmamak gerekiyor.

  *İlginçtir yakışıklı olmasa bile yanındaki güzel kadın erkeğin cazibesine cazibe katıyor. Galiba kadınlar birbirleriyle rekabet etmeyi seviyorlar…

  *Araştırmalar kadınların tutkulu erkeklere bayıldıklarını gösteriyor. O tutkunun bir gün kendilerine yönelebileceği ihtimali gerçekleşmese bile kadınlardaki bağlılık genii provoke ediyor…

  *Ağlayan erkekler kadınların hemen dikkatini çekiyor. Yalnız tabii her dakika ağlamaktan değil onun yanında ağlamaktan söz ediyoruz. Bu şekilde kendilerini özel hissediyorlar.

  *Ütüsüz gömlek bakıma muhtaç erkeğin dolayısıyla muhtemel bir yuvanın habercisi gibi görülüyor. Bu bilgiden yararlanırken dikkatli olmakta fayda var. Yerine getiremeyeceğiniz vaadlerde bulunmayın.

  *Aşırı dozda kıskançlık kadınları kaçırıyor. Ama ölçülü olduğunda sahiplenildiklerini hissediyor ve bundan büyük bir haz duyuyorlar…
   
Benzer Konular
 1. merakettim

  Çekicilik

  merakettim, 27 Aralık 2006, Paylaşıldığı Yer: Tartışma
  Mesaj:
  6
  Görüntüleme:
  779
 2. KıRMıZı
  Mesaj:
  9
  Görüntüleme:
  2.298
 3. arz-ı hal
  Mesaj:
  0
  Görüntüleme:
  1.239
 4. Çağlayağmur
  Mesaj:
  2
  Görüntüleme:
  404
 5. Çağlayağmur
  Mesaj:
  1
  Görüntüleme:
  417
Yüklüyor...

Sayfayı Paylaş