1. * 5651 Sayılı Kanun'a göre TÜM ÜYELERİMİZ yaptıkları paylaşımlardan sorumludur.
    * Telif hakkına konu olan eserlerin yasal olmayan şekilde paylaşıldığını ve yasal haklarının çiğnendiğini düşünen hak sahiplerinin İLETİŞİM bölümünden bize ulaşmaları durumunda ilgili şikayet incelenip gereği 1 (bir) hafta içinde gereği yapılacaktır.
    E-posta adresimiz

Erkeklere Pembe T-shirt Yakışır mı?

Konusu 'Erkeklerin Dünyası' forumundadır ve yaren* tarafından 30 Ağustos 2011 başlatılmıştır.

1. yaren*
    Neşeli

yaren* Herşey olması gerektiği gibi ;) Özel üye

Beğenileri:
    108
    Ödül Puanları:
    4.480
    Yer:
    Kimseye ihtiyacım yok ben kendime bile fazlayım...
    Banka:
    416 ÇTL
    Erkekler Pebme T-shirt Giyer Mi?
    Erkeklerde Pembe T-shir

Her ne kadar erkeklerin rengi mavi kızların rengi pembe densede t-shirt açısından bakıldığında pembe t-shirt erkeklerde hiç de fena durmuyor. Kot pantolonların üzerine giyilebileceği gibi gri tonlarıylada oldukça uyum sağlıyor bana göre.Ama dikkat edilmesi gereken pembenin tonu ve size hangi renklerin yakışacağı. Cırlak bir çingene pembesi yada fuşya renkli bir t-shirt tabiki sizi itici yapabilir.bunun yanı sıra pembe bir gömlek de erkeklere oldukça güzel görünür. Hatta düz pembe bir gömleği içinde pembe ve mor renkleri olan bir kravatla bütünlük sağlayabilirsiniz. bana göre erkekler pembe giymez diye bir kural yok ve bazıları erkekler kendine bu rengi yakkıştırmayı çok iyi biliyor.Ama pembe bir pantolon yada ceket yada mont sizi oldukça itici yapabilir.

Son düzenleyen: Moderatör: 7 Temmuz 2015

Sayfayı Paylaş