1. * 5651 Sayılı Kanun'a göre TÜM ÜYELERİMİZ yaptıkları paylaşımlardan sorumludur.
    * Telif hakkına konu olan eserlerin yasal olmayan şekilde paylaşıldığını ve yasal haklarının çiğnendiğini düşünen hak sahiplerinin İLETİŞİM bölümünden bize ulaşmaları durumunda ilgili şikayet incelenip gereği 1 (bir) hafta içinde gereği yapılacaktır.
    E-posta adresimiz

Erkekleri anlama klavuzu

Konusu 'Kadın' forumundadır ve GöLGe tarafından 31 Mayıs 2010 başlatılmıştır.

1. GöLGe

GöLGe Uzman

Beğenileri:
    10
    Ödül Puanları:
    1.130
    Meslek:
    ÖĞRETMEN
    Yer:
    KaYSeRi-BaTMaN
    Banka:
    1 ÇTL
    Sevdikleri şeyler

* Başları sıkıştığında ve yardıma ihtiyaçları olduğunda, sizin şefkatli kollarınızı neredeyse en işe yarar çözümlere tercih ederler.

* Küçük ve şımarık bir çocuk gibi konuşarak, kendinizi hasta hissettiğinizi ve ateşinizin olduğunu söylemeniz onun çok hoşuna gider.

* Eski ilişkilerinden nadir de olsa bahsettiklerinde, yüzünüzde beliren merak ve kuşku dolu ifadeleri görmekten çok keyif alırlar.

* Sevdikleri kadından bir bebek sahibi olmak, onları müthiş mutlu eder.

Sinir oldukları

* Üst üste, çarpık ya da sivri dişler. Erkekler inci gibi dişlere ve mükemmel bir gülüşe sahip kadınların hayalini kurarlar. Sizin de bu konuda probleminiz varsa, bir ortodontiste gitmenizde yarar var.

* Kuaförden çıkmış fönlü saçlar. Yataktan yeni kalkmış bir saç görüntüsü, her erkeğe tahmininizden çok daha fazla ....i ve çekici gelir.

* Akmış gibi gözüken siyah göz makyajı. Karşılarında rock yıldızları gibi makyaj yapan bir kadını görmeye dayanamazlar.

* Küçük göğüsler onları her zaman hayal kırıklığına uğratır.

Hayret ettikleri

* En detaylı düşünülmüş planları bile mahveden o meşhur kadın içgüdüleri, erkekleri çok şaşırtır.

* Kadınların onlara çok gereksiz olan kuşkuları ve paranoyakça davranışları karşısında, erkekler nasıl hareket etmeleri gerektiğini bir türlü bilemezler.

* Bir yolculuğa çıkmadan önceki bitmek bilmeyen bavul hazırlıkları.

* Erkekler kadınların en ufak bir şeyi abarttıkları ve pire için yorgan yaktıkları konusunda hemfikirdirler. Bu gereksiz alınganlıklara bir anlam veremezler.

* Yıllar önce sıradan bir konuşma sırasında erkeklere söylenmiş bir sözün unutulmayıp, yıllar sonra tekrar açılması onları hayretler içinde bırakır.

* Kadınların yüzlerindeki kırışıklıkları ve aldıkları birkaç kiloyu büyük sorun haline getirmelerini anlamakta zorlanırlar.

* Bir türlü bitmek bilmeyen uzun telefon konuşmaları! Bunu her ne kadar gereksiz görseler de kendilerinin de aynı şeyi yaptıklarının farkında değildirler.

* Erkekler, kadınların ayna karşısında çok fazla zaman harcadıklarını, bir tutam saçın havada olmasının ne gibi bir önemi olacağını düşünürler

2. Suskun

Suskun V.I.P V.I.P

Beğenileri:
    276
    Ödül Puanları:
    6.230
    Yer:
    Türkiye
    Banka:
    2.052 ÇTL
    Diğer eş (erkek veya bayan )eşini anlamaya çalışırken eşinin huyu iyi ise mutlu ,iyi değilse onu anlamaya çalışırken filozof olurmuş :)

Yine güzel ve içinden dersler alınacak bir yazı ve seninle evlenecek yaşamını seninle geçirecek insan çok şanslı.Çünkü bu tarz eklentilerle sanıyorum yaşam tarzını ve düşüncelerini bizimle paylaşıyorsun

3. GöLGe

GöLGe Uzman

Beğenileri:
    10
    Ödül Puanları:
    1.130
    Meslek:
    ÖĞRETMEN
    Yer:
    KaYSeRi-BaTMaN
    Banka:
    1 ÇTL
    aslında çok doğru bir tespit ;;) bana uymayan hiç bir şeyi paylaşmıyorum neredeyse ;;) ve paylaştığım her şeyde kendimden çok fazla şey oluyor :P

benimle evlenecek insana gelince;kendimi objektif bir şekilde değerlendirmem gerekiyorsa o kişi gerçekten çok şanlı olacaktır.ben bi çok şeyi aşmış, yaşamış ,görmüş bir insan olarak bunu tüm kalbimle söylüyorum ki bir eksikliğim olduğunda bunu açık yüreklilikle itiraf ederim...ama konu evlilik hayatıysa ve benim eşimi mutlu etmemse eğer gerçekten çok şanslı biri olacak ;;)

bu cevabı görenler amma da kendinden emin diyecektir belki ama benimki kesinlikle ukalalık değil;şuan tamamen bir yabancı gözüyle kendime bakıyorum...

4. Suskun

Suskun V.I.P V.I.P

Beğenileri:
    276
    Ödül Puanları:
    6.230
    Yer:
    Türkiye
    Banka:
    2.052 ÇTL
    Kendini iyi tanımışsın bende yorum ve eklentilerinden karakterini az çok tanıdım ve benim karakterimle uyuşuyor.Önemli olan ruhen anlaşabilmek gerisi teferruat.ALLAH bahtını açık etsin.

5. GöLGe

GöLGe Uzman

Beğenileri:
    10
    Ödül Puanları:
    1.130
    Meslek:
    ÖĞRETMEN
    Yer:
    KaYSeRi-BaTMaN
    Banka:
    1 ÇTL
    senin karakterinle uyuşuyor olmak beni inanılmaz mutlu etti tüm kalbimle söylüyorum ve teşekkür ediyorum :)

Rabbim hepimizin bahtını açık eder inşallah ...

6. patik

patik Özel Üye Özel üye

Beğenileri:
    374
    Ödül Puanları:
    3.080
    Meslek:
    Hemşire
    Yer:
    Kayseri
    Banka:
    524 ÇTL
    * Bir türlü bitmek bilmeyen uzun telefon konuşmaları! Bunu her ne kadar gereksiz görseler de kendilerinin de aynı şeyi yaptıklarının farkında değildirler.

Evet bunu annem ve babamda görüyorum. :)

Sayfayı Paylaş