Erkeklerin Başını Döndüren Aşk Oyunlarıymış Ne kadar doğru bilemeyecem

BeReNN

Özel Üye
Özel üye
Katılım
30 Nsn 2011
Mesajlar
12,868
Beğeniler
505
Yaş
33
Şehir
Istanbul, Turkey
#1
Erkekler her ne kadar kadınları anlamakta zorlandıklarını söyleseler bile, biz kadınlara göre de onlar hakkında birçok sır bulunuyor. İşte erkekler, aşk ve seks üzerine yapılan araştırmalardan çıkan çarpıcı sonuçlar..

1. Yüksek testosteron seviyelerine sahip olan erkekler bağlanmakta zorlanırlar. Çünkü testosteron, bağlanmaya teşvik eden vasopressın ve oksitosin adı verilen kimyasalların salgılanmasını baskılar. İşte bir erkeğin yüksek dozda testosterona sahip olduğunu gösteren işaretler.

Güçlü kaşlar.
Kemikli elmacık kemikleri.
İnce dudaklar.
Belirgin çene hatları.
Geniş omuzlar.
Kaslı vücut.
İşaret parmağından daha uzun yüzük parmağı.

2. Erkeklerin yüzde 59'u, ilk öpüşmede hoşlarına gitmeyen bir şeyler olduğunu hissettiklerinde, o kadınla ilişki yaşamak için çaba harcamayacaklarını belirtiyorlar. Aranızda harika bir elektrik olduğunu düşünüyorsanız aşağıdaki öpüşme tekniklerini uyguladığınızdan emin olun;

Parmaklarınızı saçında gezdirin ve başının arkasını kavrayın. Bu şekilde öpüşme hem rahat hem heyecan verici olacaktır.
Daha çok zevk almak ve vermek için gözlerinizi kapatın, alnınızı onunkine dayayın ve nefes alıp verişlerinizi
eşitlemeye çalışın.


3. Bir erkeğin vücudunda bulunan oksitosin hormonu, orgazm sonrasında yüzde 500 oranında artış gösterir. Bu da onun size olan güvenini artırır ve bağlılığını kuvvetlendirir. Masaj yapmanız ve ona sarılmanız oksitosini artırır.

4. Erkekler kız arkadaşlarının yanında daha rahat uyurlar. Kadınlar işe aynı durumda pek rahat edemezler. Daha konforlu bir uyku çekmek için aşağıdaki ipuçlarını uygulayın. Uykusunda dönüp durduğunda rahatsız olmamak için daha geniş bir yatak satın alın. Uyku saatlerinizi aynı tutmaya çalışın. Erkek arkadaşınız geç yatıyor veya erken uyanıyorsa bu durum sizi de etkiler. Uyku maskesi veya kulak tıkacı gibi şeylerden de faydalanabilirsiniz. Yüz yüze yatmak yerine, kaşık pozisyonunda uyumayı deneyin. Eğer nefesi veya uzamış sakallar sizi rahatsız ediyorsa, ona arkadan sarılarak uyuyabilirsiniz.

5. Belli başlı bazı dokunuş şekilleri, karşınızdaki erkeğin size aşık olmasını sağlayabilir.

a) Eğlenceli bir anda (örneğin her ikiniz de gülerken), eline dokunun. Geçirdiği güzel zamanları sizin dokunuşunuzla bağdaştıracaktır.
b) Trafikte araba kullanırken, ensesini hafifçe ovarsanız sevgilinizin kendini size daha yakın hissetmesini sağlayabilirsiniz.
c) Sokakta yan yana yürürken kolunuzu erkek arkadaşınızın beline dolayın. Bu, uyumlu bir ikili olduğunuzun göstergesidir.
d) Gittiğiniz bir davette üstü kapalı bir şekilde onu düşündüğünüzü göstermek için, başınızı omzuna değecek şekilde hafifçe yatırarak ona dokunun.

6. 25 ile 34 yaşları arasında bulunan erkeklerin yüzde 47'si, doğru insanı bulduklarında evliliğe hazır olduklarını belirtirken, yüzde 53'ü yakın bir zamanda evlenmeyi tercih etmiyor.

Erkeklerin evlenmeden önce tecrübe etmek veya sahip olmak istedikleri şeyler şöyle sıralanıyor:

Yüzde 36'sı Bekar hayatını devam ettirmek istiyor.
Yüzde 46'sı İş yoğunluğu azaldığında, dışarı çıkıp flört etmek için zaman istiyor.
Yüzde 47'siİyi bir ev satın almak istiyor.
Yüzde 74'ü Özgür ve eğlenceli olan arkadaşlarıyla daha fazla vakit geçirmek istiyor.

Erkekler iletişim kurarken çoğu zaman kaba olabilirler. Bu durumu sakın üstünüze almayın çünkü onların bu tutarsız davranışlarının sebebi ortaya çıktı. Size gönderdiği mesajlar ana fikir üzerine odaklanır, kısadır. Halbuki kadınlar iletişim kurarken ilişkilerini onun etrafına inşa ederler. Bu nedenle siz, yalnızca hal hatır sormak veya başınızdan geçen bir olayı anlatmak için biriyle iletişim kurmaya daha eğilimlisinizdir. Erkekler karşı cinse olan ilgilerini hakaret ederek gösterebilirler. Şakacı bir küçümseme ifadesi ile yeteneklerinizle dalga geçerse bozulmayın. Gerçekte kendini size karşı yakın hissediyor olabilir.

alıntı
 
Katılım
14 Ekm 2008
Mesajlar
736
Beğeniler
26
#6
haklısın berenn seninle lafta yarışacak olursam bana yetişmen için 4 klavyeyi aynı anda kullanma yeteneğine sahip olman gerekecek o yüzden sana zahmet vermim haklısın diyorum çekiliyorum bizim aklımız olmasa bilemiyorum bu dünyanın halini erkeklerdir herşeyi ayakta tutan adam rüyasında görüp yapmıyor inşaatı duvarı yolu bi kızın yol yaptığını gördün mü inşaat yaptığını açık olmak gerekirse herşeyin hazırına siz erişiyorsunuz bir söz var çok sevdiğim ( Beni seviyor musun?" dedi Adem
gülümsedi Havva; "Allah iyiliğini versin, senden başka kimim varki. ) bak ne güzel söylemiş demi
 

BeReNN

Özel Üye
Özel üye
Katılım
30 Nsn 2011
Mesajlar
12,868
Beğeniler
505
Yaş
33
Şehir
Istanbul, Turkey
#7
Enes farkındaysa kadınlara özgürlük verildikçe sizin yaptığın tüm işleri elinizden alıyolar kadın zekasız tartışılmaz bence sen fazla konuşma=kop

Tek klavyeyle sana laf yetiştiririm rahat olsen:hey
 
Katılım
14 Ekm 2008
Mesajlar
736
Beğeniler
26
#8
kadın zekası ile bi duvar ör bakayım ama erkek zekasıyla yemekte yaparsın çorapta örersin sıkıntı yok istesek size ihtiyaç duymayız ki ben duymuyorum o yüzden evlenmeyide düşünmüyorum rahat ol bi kızı hayatıma sokup niye kendimi perişan edeyim ki bi kere düştüm o hataya kızın yaptığı hatadan ben yandım
 

ZeyNoO

٠•●♥ KuŞ YüreKLi ♥●•٠
V.I.P
Katılım
5 Ags 2008
Mesajlar
61,530
Beğeniler
6,246
Takım
GALATASARAY
#9
Bu tarz şeylerin doğruluğuna inanmıyorum ben :)
Hiçbirimiz burda anlatılanlar gibi yapamayız. Ancak karşısındakini kandırmak isteyenler planlı hareket eder.
En azından ben böyle hareket edemem. O an ne çıkarırsa karşına onu yaşarsın. Kaderinde ne varsa onu yaşarsın
Bi erkek zaten bi kızı sevecekse zaten sever. Sevmeyecekse hiçbir aşk oyunu işe yaramaz ancak küçük düşersin.
Ne olursa olsun hiçbir bayan bi erkek kadar güçlü olamaz. Biz daha narin ve hassasız. Çoğu zaman işimize duygularımızı bile karıştırırız. Ama tabikide bu aptal olduğumuzu göstermez bunu çıkarmayın bundan... Sadece bayanların narin olmasıyla alakalı.
Ben bu yüzden bayanla erkeğin eşit olduğunu düşünmeyenlerdenim..
 

Benzer konular

Top