Erkeklerin eşlerinden istedikleri

AHSEM

....EnDl-LeS....
Katılım
27 Ksm 2012
Mesajlar
1,207
Beğeniler
6
#1
Bazen ikili ilişkilerde “Hiç bilmiyorum ne istiyor?”, “Onun isteklerini anlayamıyorum” ve bunun gibi bazı ifadeleri sıkça duymuşsunuzdur. Bu her iki tarafa da ait olsa da bu konuda beylerin hanımlardan beklediği davranışları anlatmaya çalışacağız.

Beyin hanımdan bekledikleri:

Bir riski göze alırken destek almak – Beyler bazen maceraya atılmak isteyebilir. Bunu da hanım hoş karşılamalıdır. Örneğin, ani bey kendi kariyerinde değişiklik yapmak istiyor. Bu zaman hoşnutsuzluk etmek yerine onu daha da cesaretlendirmeye çalışın. Bu onun hoşuna gider ve özgüvenini arttırır.
Bazı gizemlere sahip olma hakkı – Örneğin, arkadaşının sevgilisini aldatması hakkında haberi sizinle paylaşmaya bilir. Bu da çok normal olaydı. Çünkü bu hiç de sizin ilişkiye ait bir sır değil. Onun bu tür bilgileri bazen kendinde bulundurması olgunlaşmasından haber verir.

Kendini suçlu hissetmeden beyinizin arkadaşlarıyla görüşmesi – Bunun için beyiniz kendi dostlarıyla buluşur ona itiraz etmemeye çalışın. Herhalde bütün gününü size ayırsa bu gittikçe aranızda hoşnutsuzluk yaratacak. Çünkü ister istemez tartışmalar olacak ve sonuçta sizin ilişkinizi etkileyecektir. siz nasıl bayan arkadaşlarınızla arada görüşüp dertleşiyorsanız onun da buna ihtiyacı olduğunu unutmayın.

Sevdiği futbol takımı mağlup olduğunda kendi “üzüntüsü” ile baş başa kalmak – “Üzülme gerek yok, gelecek yıl şampiyon olur” demek yerine onu yalnız bırakın.Yanlış bir şey dediğinde bile sizi yanında görmek – Sohbet sırasında bir şey bir hata yapabilir. Bu zaman onun sözünü kesip, hatasını hemen yüzüne vurmayın. Onu böyle mahcup yapmaktansa daha uygun bir yolla doğru olanı başa düşürebilirsiniz.

Küçük özgürlükler – Tarafların birbirlerini değiştirmeye kalkışmadan beraberce hayata devam etmek çok önemlidir. Bu yüzden de beyde hoşlanmadığınız bir hareket varsa, bunu değiştirmek yerine olduğu gibi kabul etmeye çalışın. Çünkü siz ne kadar çalışırsanız bile o kendi âdetinden zor bırakır.
 

Benzer konular

Top