Erkeklerin hoşunA GİDEN saç modelleri taktikleri

AHSEM

....EnDl-LeS....
Katılım
27 Ksm 2012
Mesajlar
1,135
Beğeniler
6
#1
Erkeklerin hoşuna giden ve erkekleri etkileyen şeylerin ne olduğunu arıyorsanız bu konuda size bir fikir verebiliriz. Erkeklerin hoşuna giden bayan tipleri, erkelerin hoşuna giden sözler, erkelerin hoşuna giden elbise modelleri, erkelerin hoşuna gidem kirpikler, erkelerin hoşuna giden makyajlar ve erkelerin hoşuna giden kadın hareketleri gibi bir çok yöntemler vardır.

Bugün size sadce erkelerin hoşuna giden aksesuarlı saç modellerinden bahsedeceğiz. Bayanlarda erkeklerin dikatini çeken ilk bilge baş kısmıdır. Bu bölge erkeğin hoşuna giderse diğer teferruatları incelemeye başlar.


Kadın yaptığı saç modeli ile erkeklerin dikkatini çekmek ve erkeklerin hoşlandığı bir saç modeli olabilmesi için saçlarına güzel saç aksesuarları takması gerekmektedir. Saç aksesuarları ülkemizde fazla kullanılmadığı için saç aksesuarını kullanan bir bayanı erkekler bir anda fark der ve dikkatlerini çekerler. Çünkü saç aksesuarı takan bir bayan çok zarif ve bakımlı olduğunu düşündükleri için erkekler çok hoşalnırlar. Siziler için çieçekli saç aksesuarlardan oluşan güzel saç modeleri galerisini oluşturduk umarız beğenirsiniz. Genelde bu saçlar erkeklerin sevdiği saç modelleridr.
 

Benzer konular

Top