1. * 5651 Sayılı Kanun'a göre TÜM ÜYELERİMİZ yaptıkları paylaşımlardan sorumludur.
    * Telif hakkına konu olan eserlerin yasal olmayan şekilde paylaşıldığını ve yasal haklarının çiğnendiğini düşünen hak sahiplerinin İLETİŞİM bölümünden bize ulaşmaları durumunda ilgili şikayet incelenip gereği 1 (bir) hafta içinde gereği yapılacaktır.
    E-posta adresimiz

Erkeklerin İdeal Kadın Tarifi Değişti

Konusu 'Kadın' forumundadır ve kelebek tarafından 9 Kasım 2008 başlatılmıştır.

1. kelebek

kelebek -ütopik- V.I.P

Beğenileri:
    132
    Ödül Puanları:
    4.730
    Banka:
    573 ÇTL
    Değişen hayat şartları sadece kadınları değil, erkekleri de zengin sevgili bulmaya itiyor. Son dönemlerde erkekler de kadınlar da para, kariyer, güzellik, kültür gibi özellikler arıyor..

İşte modern erkeklerin yeni sevgili profilleri..

Samanlık artık seyran değil..İş hayatında kadınların da önemli rol oynayan kadınlar erkeklerin beklentilerini değiştirdi.. Şimdilerde erkekler olanakları iyi, kariyer yaşamında yeni kapılar açacak, yeni fikirlerle iş yaşamını destekleyecek kadınlar arıyor. Erkekler de artık dar gelirli bir hayat sürmek için evlenmek istemiyor.

Bir yastıkta kocanmıyor..
    Değişen hayat koşulları çekirdek aileyi tehdit ediyor. Kent yaşamının getirdiği zorluklar, ekonomik sorumluluklar çiftlerin ilişkilerini yıpratıyor. Hiçbir ilişki eskisi gibi yaşanmıyor ve çiftler daha fazla dayanamayıp boşanıyor.

Kadın başarılı olmalı..
    Erkekler kariyer sahibi, başarılı kadınlarla birlikte olmak istiyor. Hırslı ve işteki istekleri daha yüksek bir kadın onların hayata daha iyi bakmalarını sağlıyor. Çalışmak istemeyen kadınlar erkeklere göre hayatın yükünü tek başına taşımalarına neden oluyor ve ilişkinin sonu ayrılık oluyor.

Malı, mülkü olsun..
    Eskiden fakir ama gururlu olmakla yetinen erkek ve kadın artık gelecek kaygısı yaşamamak için evi, arabası veya dünyada çakılı bir çivisi olmasını istiyor. Erkekler malı mülkü olan kadınlar arıyor.

Güzel ve bakımlı olsun..
    Erkekler kendine yeten, çalışan, bakımlı ve güzel bir kadın istiyor. Kilo almıi, cildi kırışmış kadın istemiyor.

Erkekler beyaz atlı prens olmak istemiyor..
    Erkekler artık beyaz atlı prens gibi hareket edip tüm dünyayı kurtarmak istemiyor. Sevdiği kadınla eşit şartlarda yaşamak, hayatın ağır yükünü eşiyle paylaşmak istiyor. ​

2. LoSt_LoVe

LoSt_LoVe Forum Onuru

Beğenileri:
    29
    Ödül Puanları:
    2.880
    Yer:
    En sevdiğimin yanından :=)
    Banka:
    119 ÇTL
    Hayat müşterektir diyo yani:P

3. starx

starx Aktif

Beğenileri:
    8
    Ödül Puanları:
    630
    Banka:
    0 ÇTL
    İşteeeee bu gerçekler anca görülmeye başlandııııı.:)

4. Sevgi.2

Sevgi.2 Aktif

Beğenileri:
    19
    Ödül Puanları:
    630
    Yer:
    Ülkemin her karışı
    Banka:
    3 ÇTL
    eee?,k adınları sadece zengin erkek avcısı olarak gören erkekler artık ne diyecekler?Gerçekten gerçekler görülmeye başlandı mı yoksa tanımları mı değiştiriyoruz? :)

5. Sevgi.2

Sevgi.2 Aktif

Beğenileri:
    19
    Ödül Puanları:
    630
    Yer:
    Ülkemin her karışı
    Banka:
    3 ÇTL
    nasıl oldu bilmiyorum. İki kez göndermişim.Özür diliyorum efendim (çok vurgu yaptığım sanılmasın.:()

6. zeka küpü

zeka küpü Katılımcı

Beğenileri:
    7
    Ödül Puanları:
    630
    Meslek:
    öğrenciim :)
    Yer:
    eReĞL!
    Banka:
    1 ÇTL
    Tabi bu söylenenler mantık evliliği için geçerli bu zaten öncesinde de böyleydi bişey değiştiğini düşünmüyorum yani..

7. dağcı

dağcı Üstat

Beğenileri:
    12
    Ödül Puanları:
    1.130
    Banka:
    4 ÇTL
    bence erkekler maddi açıdan değil aslında bu sürekli istedikleri bişeydir çünkü bir erkeğin ne istediğini bilmesi için eşit şartlarda çalışması gerekiyor kadınında dışardaki hayatta neler olduğunu bilmesi gerekiyor herkez için sölemiyorum ama para nasıl kazanılır bilemeyenler var zaten boşanma sebebleri de bunlardan kaynaklanıyor erkekde kendini anlayan derdine ortak olan bir eş ister onun için çalışması ve aynı düzeyde bir tahsil olması birbirini analayan düzeyli bir evlilik olarak görülüyor ve şunuda belirtmek istiyorum sizin saydıklarınız sadece maddi açıdan değil

8. kelebek

kelebek -ütopik- V.I.P

Beğenileri:
    132
    Ödül Puanları:
    4.730
    Banka:
    573 ÇTL
    Katılıyorum dağcı, bence de bir bayan nasıl para kazanıldığını bilmeli..

9. dağcı

dağcı Üstat

Beğenileri:
    12
    Ödül Puanları:
    1.130
    Banka:
    4 ÇTL
    evet bilmeli ve seni anlamalı yani sorun sadece para değil oda sana kendini anlatabilmesi için tahsilde çok önemli zaten çiftler birbirlerini anlamadıkları için boşanmalar oluyor

10. kelebek

kelebek -ütopik- V.I.P

Beğenileri:
    132
    Ödül Puanları:
    4.730
    Banka:
    573 ÇTL
    Ona da katılıyorum, etrafımda öyle bayan tipleri var ki sınırsız istekleri var cidden, ve yoktan falan anlamıyorlar. Ben çalışan bir bayanken alamadığım (alamamak değil de ayağını yorganına göre uzatmak diyelim) şeyleri onlar bir kere bile düşünmeden rahatça alabiliyorlar. Emek harcanmayınca emeği harcamak çok kolay ;)

Tahsil meselesine gelince, eşlerin aynı dili konuşabilmesi için tahsil de önemli tabi. Ama herkes için aynı şeyi söylemek mümkün değil. Klişe olacak ama ne tahsilli adamlar gördük.. Önemli olan kendini geliştirip aynı dili konuşabilmek.

Sayfayı Paylaş