1. * 5651 Sayılı Kanun'a göre TÜM ÜYELERİMİZ yaptıkları paylaşımlardan sorumludur.
    * Telif hakkına konu olan eserlerin yasal olmayan şekilde paylaşıldığını ve yasal haklarının çiğnendiğini düşünen hak sahiplerinin İLETİŞİM bölümünden bize ulaşmaları durumunda ilgili şikayet incelenip gereği 1 (bir) hafta içinde gereği yapılacaktır.
    E-posta adresimiz

Erkeklerin İtici 10 Özellikleri

Konusu 'Erkeklerin Dünyası' forumundadır ve felsefe_mi tarafından 11 Eylül 2013 başlatılmıştır.

1. felsefe_mi

felsefe_mi ...!... Özel üye

Beğenileri:
    416
    Ödül Puanları:
    3.730
    Banka:
    40 ÇTL
    Cesur Olmayanlar

Bir kadının kalbini nasıl kazanacağını bilmeyen ve bunu düşünmeyen, ayrıca aşıkken itiraf edemeyen ve Romeo olamayan erkek, tek kelimeyle iticisin

Müzik Tarzı olmayan veya Müzik Hayranı Olan Erkekler

Müzik zevki olmayan veya 7/24 müzikle ilgili konuşan erkekler..Bir adım geride durun.

Issız Adam/Casanova

Söyleyecek iki satır anlamlı sözü ve hayata dair bir felsefesi olmayan; işi gücü aynı anda birkaç kızı idare etmek olan, kendini Casanova sanan ya da ıssız adam triplerinde gezen erkek, iticisin!

Fanatiklik ve Küfürbazlık

Olur olmaz her dakika küfreden erkek, burası maç değil, iticisin nokta. Maç demişken, fanatik erkek iticiliğin doruklarındadır.

Değer Vermeyen Erkek

Kadına değer vermeyen erkek, itici olmakla kalmayıp insan olmayı bile başaramamıştır. Azalarak değil, tek celsede bit, neslin tükensin.

Böbürlenmek

Durmadan yaptıklarından bahseden erkek..Çok iticisin dostum! Anladık terfi ettin, yeni araba aldın, çok para kazanıyorsun, hatta patron oldun ama 24 saatin 23 saati bunlardan bahsetmen hiç hoş değil.Hobi olarak yine yap ama kültürden,sanattan anlamıyorsan yaptıklarının hiçbir önemi yok.

Suratsız erkek

Kadını erkeği,genci yaşlısı, insan dediğin güleryüzlü olmalı.Hayata dair bütün umutları alınmış gibi bakan erkekler bir sıfır yenik başlamış demektir.

Yılışıklık

Çok sulu, çok yılışık ve alakasız biçimde durmadan espri yapmaya çalışan erkek kesinlikle iticidir. Cem yılmaz değilsin ki nedir bu özgüven..Ortasını bulmak gerek.

Bakımsızlık

Dozunda metroseksüellik idealdir.Aşırı bakımsızlık iticidir. Giyimi kuşamı düzgün olmayan, temiz ve bakımlı olmayan ve güzel kokmayan, ayrıca tarzı olmayan erkek iticidir. Herşeyi kadınlardan beklemeyin .

Fazla Havalılık

Bir erkek bütün kadınların kendisine ölüp bittiğine inanıyorsa o erkek iticidir.Net. Üstelik o erkek yakışıklı değilken kendini yakışıklı sanıyorsa o bin kat iticidir. Hele ki, ortama bir kız girince bir triplere girer ki düşman başına.

2. MeRciMeK
    Masum

MeRciMeK V.I.P V.I.P

Beğenileri:
    1.872
    Ödül Puanları:
    7.230
    Banka:
    428 ÇTL
    Kısa pantolon ve babet giymeleri :D

3. dderya
    Ayyaş

dderya kOkOşŞ Süper Moderatör

Beğenileri:
    7.519
    Ödül Puanları:
    11.080
    Meslek:
    Öğrenci
    Yer:
    izmir :)
    Banka:
    102 ÇTL
    sadece on tane olsa iyi... saymakla bitmez erkeklerin iticiliği..
    mesela ben en cok şuna sinir olurum;
    kendilerini ispatlama çabası icinde olmalari. ben bunu yaptım, şu kişiyi dövdüm, buna buna artistlik yaptım.. erkeğim ben. siz kadınlardan üstünüm, fazlayım...

tabii ki de fazlasın..olumsuzluk derecesinde fazla ve iticisin.

4. YoRuMSuZ
    Avare

YoRuMSuZ Biz işimize bakalım!

Beğenileri:
    7.366
    Ödül Puanları:
    11.330
    Banka:
    8.922 ÇTL
    Kim yazıyor kim çiziyor bunları :P

5. cemree
    Eğlenceli

cemree =)=) Süper Moderatör

Beğenileri:
    3.730
    Ödül Puanları:
    11.080
    Yer:
    Ankara
    Banka:
    1.170 ÇTL
    Çok doğru daha bir çok itici yanları var. Mesela kendi yaptıkları bir şey doğru iken aynı şeyi kadın yaptığında ona yanlış demeleri. Kadınlar için itici buldukları detayların kendileri için doğal olduğunu sanmaları. Kendisi özensiz ve salaş giyinirken kadından her zaman bakımlı ve şık olmalarını istemeleri........∞

Sayfayı Paylaş