1. * 5651 Sayılı Kanun'a göre TÜM ÜYELERİMİZ yaptıkları paylaşımlardan sorumludur.
    * Telif hakkına konu olan eserlerin yasal olmayan şekilde paylaşıldığını ve yasal haklarının çiğnendiğini düşünen hak sahiplerinin İLETİŞİM bölümünden bize ulaşmaları durumunda ilgili şikayet incelenip gereği 1 (bir) hafta içinde gereği yapılacaktır.
    E-posta adresimiz

Erkeklerin Kadından Soğuma Sebepleri

Konusu 'Kadın' forumundadır ve KıRMıZı tarafından 5 Aralık 2010 başlatılmıştır.

1. KıRMıZı
    Aşık

KıRMıZı TeK BaşıNa CUMHURİYET V.I.P

Beğenileri:
    4.759
    Ödül Puanları:
    11.580
    Meslek:
    Karmaşıkkk
    Yer:
    TÜRKİYE
    Banka:
    334 ÇTL
    50 erkeğe sorduk; neler bir kadından soğumalarına neden olur; neler bir kadını onların gözünde itici yapar? İşte sonuçlar…

Bazen kendimizi tutamıyoruz, ağzımızdan çıkıveriyor, bazen bunun bir erkeğe itici gelebileceği aklımızdan bile geçmiyor, bazen de inadına yapıyoruz. Ve sonuç olarak, erkekleri gıcık etmeyi başarıyoruz.

Aşağıdaki maddelerden en azından birkaç tanesi kesin size de uyuyor. Ama ne yapalım, belki biraz da bunlar bizi kadın yapıyor. Yeter ki abartmayalım, erkeklerin kabusu olmayalım.

Dış görünüş
    Bir kere şunu söylemek gerek; erkekleri kadınlardan soğutan nedenler, fiziksel özellikleirnden çok kişiliğimizle ilgili. Yani biraz daha bakımlı olsak yeter!

• Kıllar, erkek vücuduna ait olmalı. Özellikle bıyık, favori, ayak parmaklarının üzerindeki ve beldeki kıllara dikkat! Erkekler bu konuda çok kıl!
    • Tamam, her daim topuklu giymenizi beklemiyorlar ama en azından ayakkabılarınız temiz ve bakımlı olmalı. Ve açık ayakkabı giyiyorsanız mutlaka tırnaklarımız ojeli olmalı.
    • Bu arada, yürümeyi başaramıyorsanız, topuklu da giymeyin.
    • Farkında olmadan Notre Dame’ın kamburuna dönüşmeyin; lütfen daima dik oturun.
    • Tanda veya g-string çok rahat olmayabilir ama bari benekli külotunuzun kotunuzun arkasından gözükmesine engel olun.
    • Dekolte giyecekseniz, onu taşımayı bilin. Giydikten sonra onu çekiştirip durmayın.
    • Şeffaf sutyen askıları kurtarıcı değil; tam tersine, çok çok itici erkeklerin gözünde.

Davranışlara çeki düzen
    “Can çıkar, huy çıkmaz” derler; ama biraz gayretle, en azından belki törpülersiniz onları sinir eden yönlerinizi.

• Kız arkadaşınızla bir araya geldiğinizde fısıldaşmadan durmayı deneyin.
    • Erkeklerin, duyguları halkında konuşmaktan nefret ettiğini lütfen öğrenin artık.
    • Şoförlük 1000 yıl geçse de erkeklerin gözünde erkekler mahsus olacak. O yüzden onların şoförlüğünü eleştirmekten vazgeçin.
    • Kıskançlık, sizi kendine güvensiz göstermekten başka işe yaramıyor.
    • İlgi duyduğunuz erkeğin yanında rahat olmak isteseniz de çizgiydi aşmayın, sarhoş olmayın.
    • Erkeklerin gözünde trip = şımarıklık. Şımarık bir çocuk gibi gözükmek istediğinize emin misiniz?

Erkeklerin favori cümleleri
    Haydi bu cümleleri bir kere olsun söylemedim demeyin. Galiba bu cümleler, tüm kadınların fabrika ayarlarında otomatik olarak yükleniyor.
    • “Benimle niye ilgilenmiyordun?” Bunaltmayın.
    • “Ne düşünüyordun?” Cevabı olmayan sorular sormayın.
    • “Bu ne demek şimdi?” Her hareketinden derin anlamlar çıkarmayın.
    • “Sence kilo almış mıyım?” Ona tartı muamelesi yapmayın.
    • “Hmmm karar veremiyorum. Sence?” Kararsızlık abidesi olduğunuzu ona her fırsatta göstermeyin.
    • “Bana anlatabilirisin.” Psikologluk mesleğini psikologlara bırakın.

Zirvedekiler
    Ve işte en çok oy alanlar…

• Dır dır dır dır…
    • Fark etmiyorlar sanıyorsanız, yanılıyorsunuz. Uçları çıkmış, bozulmuş ojelere neredeyse hemen hepsi deli oluyor.
    • Bebek gibi konuşmayı bebeklik yıllarınızda bırakmalıydınız. Şirinlik muskası halleriniz, sadece ve sadece tüylerini diken diken ediyor.
    • Küfürlü, ‘Lan’lı konuşmalar da sizi bir o kadar itici yapıyor.
    • Futbolu seviyor olabilirsiniz. Ama ahkam kesmeyin, teknik direktörlüğü erkeklere bırakın.
    • Diğer kadınları aşağılamaya bayılıyoruz. Diyelim bundan vazgeçemiyoruz; bari erkeklerin yanında değil, kız arkadaşlarımızla yapalım.

Ve işte sürprizler
    Bunların, erkeklerin soğuma nedenleri olduğu kimin aklına gelirdi?

• Dudaklarımızı öpülesi gösteriyor sandığımız parlatıcılar, tam tersine onlara yapış yapış geliyor.
    • Onların gözünde yaratmaya çalıştığımız, “ben diğer kadınlardan farklıyım” etkisi, sadece tepki doğuruyor.
    • Komik olmak için yaptığız kıro taklitleri veya şiveli konuşmalar, biz farkında olmasak da ortamı ısıtmıyor, aksine buz gibi soğutuyor.

En büyük sürpriz
    Bizim en büyük kabuslarımızdan olan, kurtulmak için paralar harcadığımız, kocakarı ilaçlarından tutun, en teknolojik aletlere kadar her yolu denediğimiz biricik selülitlerimiz, 50 erkekten sadece birinin aklına geldi. Demek ki neleri kafamıza takmamız gerektiğini bir kere daha düşünmenin tam zamanı!

2. Schweppes

Schweppes Forum Tutkunu

Beğenileri:
    12
    Ödül Puanları:
    1.130
    Meslek:
    DedeKtif
    Yer:
    Uğrunda gemilerin karadan yürütüldüğü yerden:)
    Banka:
    55 ÇTL
    50 erkek çok az :P ya zaten bunlar kişiden kişiye değişen şeyler kadın yada erkek diye ayırmak nekdar doğru bilmiyorum

3. k@LpSiz_K@fKéF

k@LpSiz_K@fKéF Forum Onuru

Beğenileri:
    35
    Ödül Puanları:
    2.880
    Yer:
    B!L€C€G!M
    Banka:
    44 ÇTL
    Doğrudur...
    Ayrıca lütfen sakız çiğnemeyin. Çok iğrenç birşey bu. Hele onu patlatırsanız bir gün de birinin sizin suratınızın ortasına patlatacağını unutmayın.
    Ayrıca bir kaç ilave yapayım :)
    *Saçınızı hepi topu 1 ton açmışsanız veya koyulaştırmışsanız bunu fark etmemizi beklemeyin.
    *Kırıklarınız!!! Bizler doğuştan berber değiliz. Saçlarınızın ucundan birazcık gidince fark etmeyiz. Bu mesleği berberlere bırakın.
    *Bir cafeye gittiğiniz zaman herşeyi incelemekten vazgeçin. Ay bu çatal pis, ay yerler kirli, ay burası kokuyor gibi gıda müfettişliği yapmaktan vazgeçin. Arada bir kafanızı kaldırıp gidin bir tablacıdan kebap yemenin dayanılmaz tadını çıkarın. Yol üstünden gidin çay için. Her zaman çıt kırıldım olmayın...

4. Schweppes

Schweppes Forum Tutkunu

Beğenileri:
    12
    Ödül Puanları:
    1.130
    Meslek:
    DedeKtif
    Yer:
    Banka:
    55 ÇTL
    ben kafkefin deidklerini yapmıyorum ama yukardakilerden yaptıklarım var ama soğutma sebebi falan değil bazıları hoşuna bile gidiyor yani

5. MeRciMeK
    Masum

MeRciMeK V.I.P V.I.P

Beğenileri:
    1.871
    Ödül Puanları:
    7.230
    Banka:
    427 ÇTL
    Bunlar işin bahanesi bence..

6. k@LpSiz_K@fKéF

Beğenileri:
    35
    Ödül Puanları:
    2.880
    Yer:
    B!L€C€G!M
    Banka:
    44 ÇTL
    Ne mesela? Çocuk taklidi mi :D:D:D
    Noluuur bunu yapmadığını söyle :D:D Çok aptalca oluyor yha :D

7. Schweppes

Schweppes Forum Tutkunu

Beğenileri:
    12
    Ödül Puanları:
    1.130
    Meslek:
    DedeKtif
    Yer:
    Banka:
    55 ÇTL
    Hayır tabikide çocuk taklidini geçtim azcık şımarsam hemen ciddileşiyo kendime geliym diye :P

• Kıskançlık, sizi kendine güvensiz göstermekten başka işe yaramıyor.
    Belli etmesede kıskanmam hoşuna gidiyor biliyorum :)
    • İlgi duyduğunuz erkeğin yanında rahat olmak isteseniz de çizgiydi aşmayın, sarhoş olmayın.
    Sarhoş olmamda rahatsız olcanı sanmam...Ve yanında son derece rahatım bundanda gayet memnun:D

• Futbolu seviyor olabilirsiniz. Ama ahkam kesmeyin, teknik direktörlüğü erkeklere bırakın.
    .Futbolu sevmiyorum ama sırf muhabbet edebilelim diye biraz bakmak zorunda kalıyorum yaptığım yorumlarda çok hoşuna gidiyor en azından güldürüyorum :P :D

En büyük sürpriz
    Bizim en büyük kabuslarımızdan olan, kurtulmak için paralar harcadığımız, kocakarı ilaçlarından tutun, en teknolojik aletlere kadar her yolu denediğimiz biricik selülitlerimiz, 50 erkekten sadece birinin aklına geldi. Demek ki neleri kafamıza takmamız gerektiğini bir kere daha düşünmenin tam zamanı!

selülitim olsa çenesinden kurtulamam walla hiçde öle takılmıcak bişey değil :D

8. k@LpSiz_K@fKéF

Beğenileri:
    35
    Ödül Puanları:
    2.880
    Yer:
    B!L€C€G!M
    Banka:
    44 ÇTL
    Hymm e normal bunlar. Zaten kıskançlığın fazlası zarar. Hiç kıskanmama da bir problem vardır :D
    Siz futbolu sallayın :D orta yol bulun :D Teniste birleşin :D:D
    Neyseki o çocuk taklidi felaketi yokmuş :D:D Enişteye burdan selamlar :D Kurtulmuş o manyak çocuk taklidinden :D:D

9. Schweppes

Schweppes Forum Tutkunu

Beğenileri:
    12
    Ödül Puanları:
    1.130
    Meslek:
    DedeKtif
    Yer:
    Banka:
    55 ÇTL
    :P slm falan yok ona kulakları çınlar falan neme lazım :D

10. k@LpSiz_K@fKéF

Beğenileri:
    35
    Ödül Puanları:
    2.880
    Yer:
    B!L€C€G!M
    Banka:
    44 ÇTL
    çınlasın ya :D çok çok neti yasaklar sana :D:D buda benim sorunum değil vallah :D:D

Sayfayı Paylaş