Erkeklerin Takıntıları .

Suskun

V.I.P
V.I.P
Katılım
16 Mrt 2009
Mesajlar
23,140
Beğeniler
322
Şehir
Türkiye
#1
Erkeklerin Takıntıları .

Erkekler herşeyi kadınlar kadar takıntı yapmazlar ancak bazı konularda takıntılara sahiptirler. İşte erkeklerin akıllarına takılan konular..

Size aldığı çiçekler solmuşsa
Bir erkeğin ilişkinin başında size çiçek vermesinin nedeni ilişkide duyduğu heyecanı sizle de paylaşmak istemesi olabilir. Çiçekler, erkek arkadaşınız yanınızda olmadığı zaman salonunuzda veya evinizin baş köşesinde onu temsil ederler. Eğer o çiçeklere iyi bakmazsanız ilişkinize olan inancınızı yitirdiğinizi düşünebilir.

Eski sevgilinize dair anlattıklarınız
Eski erkek arkadaşınızdan bahsederken, sizden kötü şeyler duymayı beklerler. Ona iyi yönlerini anlatırsanız ondan hala hoşlandığınızı düşünüp kafasına takabilir.

Giydiniz ayakkabı önemli.. Ayakkabılarınıza bakarak ne istediğinizi anlarlar.
Bir erkek sadece ayakkabılarınıza bakarak bile gecenizin nasıl geçeceğini tahmin edebilir. Eğer çok yüksek topuklu ve sivri burunlu ayakkabılar giyerseniz bu, gece boyunca oturduğunuz yerden kalkmayacağınız anlamına gelir. Eğer biraz kısa olmayı göze alırsanız dans etmeye, karaoke yapmaya veya bir bara gidip geç saatlere kadar takılmaya hazırsınız diye düşünür. Rahat ayakkabılar giyin ki ilişkinizde adımları daha sağlam atın.

Arkadaşlarınızın onun hakkındaki düşünceleri
Erkek arkadaşınızın ailenizle tanışırken heyecanlandığını düşünüyorsanız bir kez daha düşünün. Onları en çok korkutan şey arkadaşlarınızla tanışmak. Sevgiliniz sizi gerçekten önemsiyorsa, arkadaşlarınızın yanında olduğundan farklı gözüküp rol yapmak istemeyecektir. Bu şekilde doğal davranırsa ilişkisinde geleceğe yatırım yaptığım düşünebilirsiniz.
Giyiminiz
Sizin giyim kuşamınıza dikkat ediyor olmanız, hiçbir dikkatli erkeğin gözünden kaçmaz. Giydiylerinizin markasından çok uyum içinde giyinmiş olmanız önemlidir.

Doğum günlerini asla takıntı yapmazlar

Sevgiliniz için doğum gününde dünyaları almanız gerçekten çok ince olduğunuzu gösterebilir ama aslında o gün erkekler özel hiçbir şey yapmak istemez. O hiç istemediği halde bir şey yapsın diye onu zorlarsanız, "Bu kimin doğum günü, senin mi, benim mi?" diye bir soruyla karşılaşabilirsiniz. O güne özel hiçbir plan yapmayın ama eğer o isterse eğlenmeye hazır olun.

Erkek erkeğe dışarı çıkmak
Erkeklerin gece kulübüne gitmelerinin tek sebebi kız tavlamak değildir. Sadece erkek erkeğe vakit geçirmek bile onları çok mutlu eder. Yanlarında kız arkadaşları olduğunda ve bir yere gittiklerinde kendi aralarında çok fazla muhabbet edemediklerinden böyle bir programa ihtiyaç duyuyor olabilirler. Siz yanında olmadan çıkmasında art niyet arıyor olabilirsiniz ancak gece erkek erkeğe gezmeleri gayet masum bir aktivite olabilir.

Her seferinde orgazm olmak
Erkek arkadaşınız her birlikteliğinizde orgazm olmayabilir. Bunu doğal karşılayın ve üzerine gitmeyin. Eğer bukonuda çok fazla üstelemezseniz, sabah uyandığınızda gönlünüzü alabilir!
 

Suskun

V.I.P
V.I.P
Katılım
16 Mrt 2009
Mesajlar
23,140
Beğeniler
322
Şehir
Türkiye
#2
Erkeklerin 9 Kabusu
Kadınlar hakkında erkeklerin gözünü en çok korkutan 9 özelliğin ne olduğunu biliyor musunuz?

Her zaman belli etmeseler de, erkeklerin birçoğu kadınların bazı özelliklerinden korkar. Örneğin hafızalarının çok güçlü olması, zor yorulmaları, erkeklerden daha fazla yaşamaları erkeklerin her zaman kafasını kurcalar.Erkekler, daha ilkokulda hayatın acı gerçeğini keşfederler. İstedikleri her şey kadınların elindedir: Seks, anne, belki de sinemaya gidebilecek bir arkadaş, yönünüzü kaybettiğinizde size destek olabilecek bir kişi... İşte kadınların erkekleri korkutan özellikleri…

1- Kadınların keskin hafızaları erkekleri her zaman korkutmuştur çünkü erkeklerin hafızası asla böyle çalışmaz. Bir kadın, yıllar önce yaşadığı bir tartışmadaki ufacık bir ayrıntıyı, yıllar sonra hiç beklemediğiniz bir anda hatırlayabilir. Örneğin yedi yıl önce Sahil Güvenlik dizisini izlerken sevgilisinin kendine dönerek 'göğüs büyütme ameliyatının neresi kötü ki?' dediğini yıllar boyunca unutmayan bir kadın, bunu yıllar sonra bir başka tartışmada kullanabilir.

2- Kadınların ortalama yaşam süresi, erkeklerinkinden yaklaşık 15 sene daha fazladır. Bu da demek oluyor ki hayatındaki erkek öldükten sonra bir kadın onun eşyalarını ele geçirerek inceleyebilir, günlüğünü okuyup dalga geçebilir, hatta arkadaşlarına anlatabilir, adamın özenle biriktirdiği çizgi roman koleksiyonunu çocuklara satabilir.

3-Tipik bir çalışan kadın, Belçika'nın yıllık bütçesine denk bir parayı ayakkabı, çanta ve bluzlara harcayabilir. Üstelik bir sezon sonra bütün aldıklarını elden çıkararak yenilerini alacaktır. Kadınların alışveriş merakı dağcılığa benzer; aslında pratik bir faydası yoktur, ama heyecan vericidir!

4- Erkeklerin göbekleri daha büyük olabilir ama aslında kadınların iştahı erkeklerden çok daha fazla. Örneğin erkekler için seks kısa sürelidir ve hemen arkasından uykuya ihtiyaçları olur, ama kadınlar için bunun tam tersi geçerlidir. İşte hayatın diğer alanlarında da bu durum geçerliliğini korur! Kadınlar peş peşe dört müze gezip, hafif bir öğle yemeği yiyip, bütün öğleden sonra çocuklarla ilgilenip, akşam da dans etmeye enerji bulabilirler. Fakat bunların yarısını yapan bir erkek, akşama ölmüş olur!

5- Belki de yüzyıllardır bastırılmış olmanın acısıyla direksiyon başına geçtikleri zaman kadınlar gerçekten çılgın gibi araba kullanıyorlar. Bir elinde cep telefonu, diğerinde diyet kola varken dizleriyle araba süren kadınlar erkekleri gerçekten korkutuyor.

6- Kadınlar için ne anlatmak istediğini doğrudan söylemek, alışverişe gidip de eli boş dönmekten çok daha zordur. Örneğin 'Bir şey duydun mu?' dediklerinde asıl söylemek istedikleri şudur: 'Ayağa kalk, dışarı çık ve orada baltalı bir katil olup olmadığını kontrol et!' Tabii ki bu örnekleri artırmak mümkün. 'Acıktın mı?' dediklerinde, bilin ki kendisi çok acıkmıştır ve yiyecek bir şeyler almanız için dışarı çıkmanızı istiyordur.

7- Erkekler, daha ilkokulda hayatın acı gerçeğini keşfederler. İstedikleri her şey kadınların elindedir: Seks, anne, belki de sinemaya gidebilecek bir arkadaş, yönünüzü kaybettiğinizde size destek olabilecek bir kişi... Ancak tüm bunlara karşılık olarak kadınlar da erkeklerden tek bir şey ister: Neslin devamını sağlamak! Erkekler için bu yegane istek yeterince korkutucudur, çünkü çok ciddi bir kararı ve ömür boyu bağlanmayı gerektirir.

8- Erkekler, geçmişleriyle ilgili çok fazla bilgi vermekten hoşlanmazlar, ama kadınlar yatağa gitmeden önce mutlaka bilgi edinmeye çalışırlar. Ayrıca kadınların öğrenmek istediği şeyler erkekler için 'özeldir', bu yüzden anlatmak istemezler.

9- Erkeklerin çocuksu, kaba saba, basit isteklerin esiri oldukları gerçeği, onları zaten rahatsız eder. Fakat bundan da korkuncu, karşılarındaki kadını gerçekten neyin mutlu edeceğini bilememektir. Doğum gününde ona ne almalı? Doğru zamanda doğru sözleri nasıl söylemeli ki karşıdaki kadının yüzü gülsün? Bunları keşfedebilmek için bir erkeğin ömrünü vermesi gerekebilir.
 

Suskun

V.I.P
V.I.P
Katılım
16 Mrt 2009
Mesajlar
23,140
Beğeniler
322
Şehir
Türkiye
#3
Erkeklerin 5 Günahı!!!

ABD'deki bir araştırma, erkeklerin kendilerine bile itiraf edemediği günahlarını gözler önüne serdi.1- Fantezilerdeki kız arkadaş
Kız arkadaşınız güzelse sevgilinizden uzak tutun. Çünkü kız arkadaşınızla ilgili kurduğu hayaller ilk sırada yer alıyor. Her 100 erkekten 70'si fantezilerinde sevgilisinin kız arkadaşını hayal ediyor.2- Özel sırrınız kalmaz

Erkeklerin çoğu özel olayları, sırları arkadaşlarıyla paylaşıyor. İlişki henüz ilk devresindeyse erkek özel anların tamamını arkadaşlarına anlatabiliyor. Ancak gerçek anlamda bir sevgi söz konusuysa cinselliği değil de yaşanan sıkıntıları çok güvendiği dostlarıyla tartışıyor.3- Kaba kuvvete dizgin

Erkekler, içlerinde var olan vahşilik güdüsüne kadınların önünde mümkün olduğu kadar engel oluyorlar. Ancak özellikle büyük kavgalarda içlerinden bir iki tokat atmayı geçiriyorlar. Kendini tutabilenler 'centilmen erkek' olmaya devam ediyor, tutamayan ise kadınlara şiddet uyguluyor.
4- İltifattan hoşlanırlar

Hep kadınların iltifat duymaktan hoşlandığı düşünülür. Oysa araştırmalar erkeklerin de bu konuda çok hassas olduğunu ortaya çıkardı. Erkeklerin yüzde 40'ı iltifat aldıklarında kendilerini her zamankinden daha enerjik hissediyor.5- Her an aldatmaya hazır

Erkekleri bazen hormonlar yönetiyor. Araştırmaya katılan her 100 erkekten 60'ı eline fırsat geçtiğinde ve yakalanma riski olmadığına emin olunca aldatmaktan çekinmeyeceklerini dile getiriyor.
 

Benzer konular

Top