1. * 5651 Sayılı Kanun'a göre TÜM ÜYELERİMİZ yaptıkları paylaşımlardan sorumludur.
    * Telif hakkına konu olan eserlerin yasal olmayan şekilde paylaşıldığını ve yasal haklarının çiğnendiğini düşünen hak sahiplerinin İLETİŞİM bölümünden bize ulaşmaları durumunda ilgili şikayet incelenip gereği 1 (bir) hafta içinde gereği yapılacaktır.
    E-posta adresimiz

Ermeni Özrü Kampanyası..!!!

Konusu 'Tartışma' forumundadır ve YeNi_ÇeRi tarafından 17 Aralık 2008 başlatılmıştır.

1. YeNi_ÇeRi

YeNi_ÇeRi Usta

Beğenileri:
    8
    Ödül Puanları:
    630
    Yer:
    eL-MaHSuRa...!!
    Banka:
    36 ÇTL
    Son Günlerde öncülüğünü Kimliğinde ''TC Vatandaşı'' Yazan akademisyenler Ahmet İnsel, Baskın Oran ve Cengiz Aktar ile gazeteci-yazar Ali Bayramoğlu`nun yaptığı` Ermenilerden özür dileme` kampanyası Diye Bir muhabbet var gündemde..Aslı olmayan 1915 yılında meydana geldiği Söylenen Ermeni Tehcirinden Ötürü Özür Dileme Kampanyası Başlattılar.

BEN ÖZÜR DİLEMİYORUM..!!!

Bu Konu Hakkında Düşüncelerinizi Öğrenebilir miyim..??

2. imposibel

imposibel Usta

Beğenileri:
    10
    Ödül Puanları:
    630
    Banka:
    1 ÇTL
    Bu konudaki düşüncelerimi Yiğit BULUT çok güzel bir şekilde ifade etmiş bugünkü yazısında... Geçen gün yeni yeni takip etmeye başladığım yazarlardan birisi de "-biz o ermenileden değil ötekileden özür diliyoruz" cart-curt..Çoğunluk gibi bende merâktayım hâlâ aydınlanamadım bu aydın'cıklar ASALA'dan da özür diliyorlar mı veyahut ne zaman dileyecekler? Acaba onlar bizim Ayşe , Fatma , Ahmet ve Mehmet için özür diledi mi? Dilerler mi peki? Daha kaç yıl oldu çim budarcasına katliam yaptılar? Dünü ne çabuk unuttu bu "aydın'cık" kesim! Şunun altını çizmek istiyorum ; aydın diye geçinenler karanlık bir çukura düşmüştür bu şahsımın görüşü kimseyi bağlamaz!

Sayfayı Paylaş