1. ÇeReZFoRuM - yeni katılımcılar ve yöneticiler...
  Kendisi dışında 5 katılımcı ve kurallara uyan üye (sürekli devam eden) kazandıranlar ADMİN veya ADMİNE yetkisiyle forum yönetim kadrosunda yer alabilir. Amaç forumda hareketlilik sağlamaktır...Duyuru 31 Mart'a kadar geçerlidir.

Ermeni Özrü Kampanyası..!!!

Konusu 'Tartışma' forumundadır ve YeNi_ÇeRi tarafından 17 Aralık 2008 başlatılmıştır.

 1. YeNi_ÇeRi

  YeNi_ÇeRi Usta

  Katılım:
  24 Kasım 2008
  Mesajlar:
  843
  Beğenileri:
  8
  Ödül Puanları:
  630
  Yer:
  eL-MaHSuRa...!!
  Banka:
  36 ÇTL
  Son Günlerde öncülüğünü Kimliğinde ''TC Vatandaşı'' Yazan akademisyenler Ahmet İnsel, Baskın Oran ve Cengiz Aktar ile gazeteci-yazar Ali Bayramoğlu`nun yaptığı` Ermenilerden özür dileme` kampanyası Diye Bir muhabbet var gündemde..Aslı olmayan 1915 yılında meydana geldiği Söylenen Ermeni Tehcirinden Ötürü Özür Dileme Kampanyası Başlattılar.

  BEN ÖZÜR DİLEMİYORUM..!!!

  Bu Konu Hakkında Düşüncelerinizi Öğrenebilir miyim..??
   
 2. imposibel

  imposibel Usta

  Katılım:
  14 Aralık 2008
  Mesajlar:
  588
  Beğenileri:
  11
  Ödül Puanları:
  630
  Banka:
  307 ÇTL
  Bu konudaki düşüncelerimi Yiğit BULUT çok güzel bir şekilde ifade etmiş bugünkü yazısında... Geçen gün yeni yeni takip etmeye başladığım yazarlardan birisi de "-biz o ermenileden değil ötekileden özür diliyoruz" cart-curt..Çoğunluk gibi bende merâktayım hâlâ aydınlanamadım bu aydın'cıklar ASALA'dan da özür diliyorlar mı veyahut ne zaman dileyecekler? Acaba onlar bizim Ayşe , Fatma , Ahmet ve Mehmet için özür diledi mi? Dilerler mi peki? Daha kaç yıl oldu çim budarcasına katliam yaptılar? Dünü ne çabuk unuttu bu "aydın'cık" kesim! Şunun altını çizmek istiyorum ; aydın diye geçinenler karanlık bir çukura düşmüştür bu şahsımın görüşü kimseyi bağlamaz!
   

Sayfayı Paylaş