1. * 5651 Sayılı Kanun'a göre TÜM ÜYELERİMİZ yaptıkları paylaşımlardan sorumludur.
    * Telif hakkına konu olan eserlerin yasal olmayan şekilde paylaşıldığını ve yasal haklarının çiğnendiğini düşünen hak sahiplerinin İLETİŞİM bölümünden bize ulaşmaları durumunda ilgili şikayet incelenip gereği 1 (bir) hafta içinde gereği yapılacaktır.
    E-posta adresimiz

Magazin Ersoy: Araplar Lezzetimi İyi Bilir

Konusu 'Sadece Magazin Haberleri' forumundadır ve Papatya tarafından 17 Mart 2013 başlatılmıştır.

1. Papatya
    Meşgul

Papatya Sözlerimi Geri Alamam.* Süper Moderatör

Beğenileri:
    5.770
    Ödül Puanları:
    10.980
    Yer:
    Seattle.
    Banka:
    4.917 ÇTL

Bülent Ersoy, Ataköy'deki gece kulübü Nossa Costa'da sahneye çıktı.

Posta'nın haberine göre, şarkı arasında kendisiyle Fotoğraf çektirmek isteyen Arap hayranına şunları söyledi: "Arap kadınları güzeldir. Allah için ben de güzelim. Araplar beni iyi tanır. Bilirler lezzetimi."

KÜRKTEN VAZGEÇMİYOR

Sürekli gerçek kürk giydiği için manşetlerden düşmeyen Bülent Ersoy, anlaşılan popüler olmayı çok sevdi.

Diva, Mercedes-Benz Fashion Week'teki Tanju Babacan defilesini seyretti. İlginç tarzıyla dikkat çeken Ersoy, şunları söyledi: "Bu üzerimdeki de rakun kürkü. Yeni bir gerçek kürk siparişi verdim. Kim ne derse desin, ben şık giyinmeyi seven biriyim."

"Peçe gözlüklerimi taktım" diyen Ersoy, file eldivenleriyle de Fashion Week'in en dikkat çeken isimlerinden olmayı başardı!

EMEL ACAR DA KÜRKÜ DESTEKLEDİ

Modacı Emel Acar da kürksevermiş! "Allah; hayvanları etinden, sütünden ve tüyünden faydalanalım diye yaratmış" diyen Bülent Ersoy'a destek veren Yıldırım "O zaman iplik de kullanmamak gerekiyor" dedi.

2. felsefe_mi

felsefe_mi ...!... Özel üye

Beğenileri:
    416
    Ödül Puanları:
    3.730
    Banka:
    40 ÇTL
    Araplar bu lezzetten sonra Türk mutfağına küsmüşlerdir bence :D:D

3. eFSaNe_KaRTaL

eFSaNe_KaRTaL | çArŞı | Özel üye

Beğenileri: