Eşini balkondan atarak öldürdü

BeReNN

Özel Üye
Özel üye
Katılım
30 Nsn 2011
Mesajlar
12,995
Beğeniler
505
Yaş
33
Şehir
Istanbul, Turkey
#1
Adana'da bir kişi arkadaşının doğum gününe gittiği için tartıştığı eşini 3 yaşındaki kızının gözü önünde balkondan iterek ölümüne neden olduğu ileri sürülerek gözaltına alındı.

Edinilen bilgiye göre, olay, Huzurevleri Mahallesi 77066 Sokak'taki Gizem Apartmanı 3'üncü kattaki dairede meydana geldi. İddiaya göre 4 yıllık evli Dudu ve Muhammet Ş. çifti dün akşam Dudu Ş. yan komşusunun doğum gününe gittiği gerekçesiyle tartıştı. Kısa süre sonra, çığlık sesi üzerine dışarı çıkan apartman sakinleri Dudu Ş.'nin aşağıya düşmüş halde yaralı olarak buldu. Çukurova Üniversitesi Tıp Fakültesi Balcalı Hastanesi'ne götürülen Şimşek tüm müdahalelere rağmen kurtarılamayarak hayatını
kaybederken, Cinayet Bürosu ve Olay Yeri İnceleme ekipleri olayın yaşandığı evde inceleme yaptı. Polis çevredeki vatandaşlara olayın nasıl olduğunu ve Dudu Ş.'nin nereden düştüğünü sorarken Şimşek'in 3 yaşındaki kızı N. Ş.,"Babam annemi aşağıya attı" dedi. Küçük kızın bu sözleri üzerine polis, olayın cinayet olabileceği şüphesiyle küçük kızı evlerine çıkartıp annesinin düştüğü yeri göstermesini istedi. N. Ş. olayın olduğu yeri polislere gösterdi. N. Ş. bu iddiaları üzerine babası Muhammet Ş. gözaltına alındı. Şimşek, kızının iddialarına karşın, "Kızım balkondan düşüyordu. Eşim, kızımızı kurtarmak isterken kendisi aşağıya düştü. Kızımın söylediklerine nasıl inanıyorlar. Ben eşimi öldürmedim. Onu çok seviyorum. Kızım daha 3 yaşında nasıl onun dediklerini inanırlar" dedi.

Cinayet masası ekipleri tarafından gözaltına alınan ve emniyetteki sorgusunun ardından Muhammet Şimşek, "Kasten adam öldürmek" suçlamasıyla adliyeye sevk edildi.

Bu arada hayatını kaybeden genç kadının dedesi Rafet Göndüz de damatlarının böyle birşey yapacağına ihtimal vermediklerini belirterek, "Akşam torunun balkondan düştü dediler hastaneye gittik ama gittiğimizde torunum hayatını kaybetmişti. Bize torunum kızı balkondan düşerken kendisi tutmak istemiş ama onu kurtarıp kendisi düşmüş ölmüş böyle anlatıldı. Kocasının öldürdüğü söyleniyor ama ben buna inanmıyorum. Ancak torunum annesi bunları duyunca damattan şikayetçi oldu" dedi.
 

Benzer konular

Top