1. * 5651 Sayılı Kanun'a göre TÜM ÜYELERİMİZ yaptıkları paylaşımlardan sorumludur.
    * Telif hakkına konu olan eserlerin yasal olmayan şekilde paylaşıldığını ve yasal haklarının çiğnendiğini düşünen hak sahiplerinin İLETİŞİM bölümünden bize ulaşmaları durumunda ilgili şikayet incelenip gereği 1 (bir) hafta içinde gereği yapılacaktır.
    E-posta adresimiz

Eşini öldürüp intihar etti

Konusu 'Sadece Magazin Haberleri' forumundadır ve BeReNN tarafından 19 Eylül 2011 başlatılmıştır.

1. BeReNN
    Uykumvar

BeReNN Özel Üye Özel üye

Beğenileri:
    254
    Ödül Puanları:
    5.330
    Meslek:
    Muhasebe
    Yer:
    Istanbul, Turkey
    Banka:
    289 ÇTL
    Kars'ın Sarıkamış ilçesinde eşini darp ederek öldüren 74 yaşındaki M.Ç, cezaevinde intihar etti.

AA

Ankara- Edinilen bilgiye göre, Selim ilçedeki cezaevinde tutuklu bulunan M.Ç, kendini asarak yaşamına son verdi.

Olayla ilgili soruşturma başlatılırken, Sarıkamış'a bağlı Alisofu köyünde oturan M.Ç'nin, 9 Eylül'de eşi Hayret Ç'yi (65) darp ederek öldürdüğü ve olaydan sonra tutuklanarak Selim Cezaevine'ne gönderildiği öğrenildi.

2. Mod-53
    Hoşgörülü

Mod-53 Uzaklardayım Özel üye

Beğenileri:
    83
    Ödül Puanları:
    1.330
    Meslek:
    İŞLETMECİ
    Yer:
    İSTANBUL
    Banka:
    59 ÇTL
    2011-2012 eğitim-öğretim yılı bugün başlıyor. Yaklaşık 16 milyon öğrenci ve 700 bin öğretmen, ilk zilin çalmasıyla ders başı yapacak.
    Milli Eğitim Bakanlığı, 2011-2012 eğitim-öğretim yılında, öğrenci ve öğretmenlere toplam 204 milyon 275 bin 661 ders kitabını ücretsiz dağıtacak. 2009-2010 eğitim-öğretim yılında 32 ilde başlatılan ve geçen yıl 57 ile çıkarılan zorunlu okul öncesi eğitime, 2011-2012 eğitim-öğretim yılında 14 il daha katılacak. Milli Eğitim Bakanı Ömer Dinçer imzasıyla yayımlanan genelgeye göre, okullarda ilk hafta “Demokrasi Eğitimi ve Demokratik Okul Kültürü” konularında etkinlikler gerçekleştirilecek. Eğitim-öğretim yılının ilk yarısı 20 Ocak 2012 Cuma günü bitecek, 2’nci yarıyıl 6 Şubat Pazartesi günü başlayacak. Ders yılı 8 Haziran 2012 Cuma günü sona erecek.

Sayfayı Paylaş