1. * 5651 Sayılı Kanun'a göre TÜM ÜYELERİMİZ yaptıkları paylaşımlardan sorumludur.
    * Telif hakkına konu olan eserlerin yasal olmayan şekilde paylaşıldığını ve yasal haklarının çiğnendiğini düşünen hak sahiplerinin İLETİŞİM bölümünden bize ulaşmaları durumunda ilgili şikayet incelenip gereği 1 (bir) hafta içinde gereği yapılacaktır.
    E-posta adresimiz

Eski bir mektup......

Konusu 'Okunası Yazılar' forumundadır ve alemdar tarafından 12 Ağustos 2010 başlatılmıştır.

1. alemdar
    Cesur

alemdar Öyle bir geçer zaman ki! V.I.P

Beğenileri:
    2.545
    Ödül Puanları:
    6.330
    Yer:
    ATAMIZIN ŞEHRİNDEN
    Banka:
    3.940 ÇTL
    Yanlızlığa kement attığım bir gecede karşılaştım, bu kadınla... Hüzünlü yüzünü gizleyen bir gözlük vardı yüzünde. Dalgalı saçları... Unuttuğum eski şarkıları hatırladım. İnkarla itirafın birleştiği şarkıları... Duvardaki takvim, yıllar öncesini gösteriyordu. Sevda adına yollara düşmüş kadersiz bir kadın portresi çiziyordu karşımda.... İncinen gururun ta kendisiydi de, şimdi mağlup yanıma yaslanıyordu yeniden. Nasılsa hayat bir oyun ve böyle bir oyunda senin gibi birine hep başrol yakışır...^ Güller en çok kırmızıyı sever. Menekşeler moru.Ben zoru seçtim, senden kaçıyorum.^Maziyi hatırladım birden. Duygu sağanağı altında ıslandığım günleri. İçim ürperdi yeniden. Kendimi teslim ediyorum sana, kapımdaki mührü kopartıp üstelik. Kendime yeniliyorum da,kendimi yeniliyorum aslında.... Harika bir güzelliğin derinliklerinde, sualtı müziğini dinliyorum. Ağzım kulaklarımda. Kendimi hatırladım. Sebepsiz gidişimi. Acıların panayırında kendime ziyafet çektiğim geceleri, yazdığım şarkıları....... İkimizde biliyorduk ki, kelimeler dudaklarımızda tutsaktı. Biliyordum ki, gitmem gerekiyordu. Bütün şarkılar sustu.... Bir şarkılı masaldı yaşananlar, şarkısı bitti, masalı kaldı.........

2. İLkİm*
    Avare

İLkİm* MaviKuş ~ Özel üye

Beğenileri:
    153
    Ödül Puanları:
    3.480
    Banka:
    136 ÇTL
    yapılması veolması gerekenleri yansıtmaya çalışıyorsunuz sanki paylaştıklarınızda..
    Ama o tutsak kelimelerin dudaklardan dökülmesi kadar imkansız bir şey yok ki ..

3. YoRuMSuZ
    Avare

YoRuMSuZ Biz işimize bakalım!

Beğenileri:
    7.362
    Ödül Puanları:
    11.330
    Banka:
    8.873 ÇTL
    Teşekkürler hocam. Yine döktürmüşsünüz.

4. alemdar
    Cesur

Beğenileri:
    2.545
    Ödül Puanları:
    6.330
    Yer:
    ATAMIZIN ŞEHRİNDEN
    Banka:
    3.940 ÇTL
    Ben teşekküe edrim paylaşımda bulunduğunuz için ve yorum getirdiğiniz için tüm iştirak te bulununlara teşekkürler... Sen ve şen kalın ... EMİ......

5. alemdar
    Cesur

Beğenileri:
    2.545
    Ödül Puanları:
    6.330
    Yer:
    ATAMIZIN ŞEHRİNDEN
    Banka:
    3.940 ÇTL
    Ayrıca hediyeniz için de teşekkür ederim.....

6. YoRuMSuZ
    Avare

YoRuMSuZ Biz işimize bakalım!

Beğenileri:
    7.362
    Ödül Puanları:
    11.330
    Banka:
    8.873 ÇTL
    kalemi güçlü birine kalem hediyesi uykun olur diye düşündüm hocam. Ne demek rica ederim :)

7. alemdar
    Cesur

Beğenileri:
    2.545
    Ödül Puanları:
    6.330
    Yer:
    ATAMIZIN ŞEHRİNDEN
    Banka:
    3.940 ÇTL
    Evet... İmkansız çünkü adı üstünde masal... Ama umarım masaldan öte yaşanır bu sevda... Kim tutulmuş ve tutsak olmuşsa.......Teşekkür edrim paylaşımınıza....

8. Suskun

Suskun V.I.P V.I.P

Beğenileri:
    276
    Ödül Puanları:
    6.230
    Yer:
    Türkiye
    Banka:
    2.052 ÇTL
    Kiminin şarkısı gider masalı kalır...Kiminin pembesi gider tozu kalır,Gönül isterki duyguların hep güzel yanları yaşansın.Yüreğine kalemine sağlık.

Sayfayı Paylaş