Eşkina balık taşı nedir?

Suskun

V.I.P
V.I.P
Katılım
16 Mrt 2009
Mesajlar
23,134
Beğeniler
322
Şehir
Türkiye
#1
Eşkina Balık Taşı

Böbrek taşı probleminiz varsa ve bu rahatsızlığı bıçak altına yatarak, lazerle yada çeşitli yöntemlerle kırdırarak tedavi ettirmek istemiyorsanız bu hususta eşkina balık taşı mucizeler yaratıyor…

EŞKİNA BALIK TAŞI NEDİR?

Eşkina balık taşı, bu balığın beyninde oluşan taşlara verilen isimdir. Taşlar beynin sağ ve sol taraflarında oluşabilmekte, renk olarak beyaz ve mermer görünümündedir.

Eşkina balık taşı, böbrek taşlarına deva olması ve böbrek ağrılarına iyi gelmesinin yanı sıra çocukların altını ıslatma sorunların karşı da kullanılıyor.

Birçok kişinin tecrübesi, balık taşı kullanmasının üzerinden yıllar geçmesine rağmen böbrek taşlarının tekrar oluşmadığını ifade etmekteler. Oysaki, operasyonla veya lazer tedavisi sonucu böbrek taşlarını aldıran hastaların çoğunda böbrek taşları tekrar oluşabilmektedir. Uzmanlar ayrıca, eşkina balık taşının tamamen doğal ve yan etkisiz olduğunu belirtmekteler.

NASIL KULLANILIR?

İrili ufaklı boyutlarda olan böbrek taşları bir fincan veya bardağa konularak üzerine limon suyu veya soda ilave edilip, bir gün kadar bekletilir. Bir günün sonunda elde edilen su içilmelidir. Büyük olan balık taşları, hemen kullanılması gereken durumda ufalamakta yarar vardır. Bu işlemler balık taşları bitene kadar sürdürülmelidir.

Eşkina balık taşından elde edilen karışım, aç karına ve sabah idrara çıktıktan sonra içilmelidir.

DİKKAT: Şiddetli mide problemleri olup, balık taşı kullanmak zorunda olan kişiler veya ameliyatı olanlar balık taşını kullanırken karışıma zeytinyağı da katmaları tavsiye edilmektedir.
alıntıdır
 

Benzer konular

Top