1. * 5651 Sayılı Kanun'a göre TÜM ÜYELERİMİZ yaptıkları paylaşımlardan sorumludur.
    * Telif hakkına konu olan eserlerin yasal olmayan şekilde paylaşıldığını ve yasal haklarının çiğnendiğini düşünen hak sahiplerinin İLETİŞİM bölümünden bize ulaşmaları durumunda ilgili şikayet incelenip gereği 1 (bir) hafta içinde gereği yapılacaktır.
    E-posta adresimiz

Espri dediğin böyle olur...

Konusu 'Komik Yazılar ve Olaylar' forumundadır ve Gizemli Cadi tarafından 18 Haziran 2009 başlatılmıştır.

1. Gizemli Cadi

Gizemli Cadi Forum Gururu

Beğenileri:
    24
    Ödül Puanları:
    1.880
    Meslek:
    Öğretmen diyolar bana sıradışı olsamda
    Yer:
    Cadilar FAN Klüp
    Banka:
    7 ÇTL
    ESPRİ DEDİĞİN BÖYLE OLUR....görün...:v:v

*Hayatımda kimse beni senin kadar ağlatmadı .Senin kadar gözyaşı döktürmedi.İntikamım acı olacak gece yarısı bıçakla doğrayacağım .Allahın KURUSOĞANI...

*Dün gece seni aradım .Bulamadım.Sensiz yatağa girdim.....Alçak PİJAMA..

*Her aksam seni düsüsnüyorum.Sabahları yemek yiyemiyorum.Allahım bir hıyarın eksikliği bu kadar mı belli olur..

*Fırsat bu fırsat sayın Abone eğer bu bayram kurban alacak paranız yoksa.Bülent Ersoy yaz..1111 gönder.Ablan Kurban Olsun sana...

*Sana deniz anası Taklidi yapayım mı? Deniiiiiiiiiiiiiiz gel yavrum ,gel cocuğum yemek hazır...

*Fotoğrafını çek, kendini tanıtan bir yazıyla www ırak.com adresine gönder.Iraktakiler anlasınlar savastan daha büyük felaketler olduğunu moralleri düzelsin.

*Sen gittiğin an hayat durdu.Kahvem içilmeden kaldı.Tv bile izleyemiyorum.Müzikte artık çalmıyor her yer karanlık .Anladım ki sensiz olmuyor Gel artık Elektrik...

*Bu gün yüzün öpülmekten solsun, miden bes kilo sekerle dolsun cüzdanını mahalle bücürleri soysun.Bana mesaj yazmazsan Kaynanan Semra hanım gibi olsun..;P;P;P;P;P

2. jeriko

jeriko Özel Üye Özel üye

Beğenileri:
    49
    Ödül Puanları:
    4.480
    Meslek:
    657
    Yer:
    Anadolu (bu kadar ayrıntı iyi)
    Banka:
    314 ÇTL
    Çok doğal sabahları bende yemek yiyemiyorum kahvaltı yapıyorum.:D
    "Sen gittiğin an hayat durdu."ile başlayanın hemen elektrik olduğunu tahmin edebildim.Diğerleri süpriz oldu.
    Özellikle özellikle deniz anası takliti olanı:D

3. LoSt_LoVe

LoSt_LoVe Forum Onuru

Beğenileri:
    29
    Ödül Puanları:
    2.880
    Yer:
    En sevdiğimin yanından :=)
    Banka:
    119 ÇTL
    =L=L iğrenç espiriler hehe ama komik.