Esrarlı intikam

BeReNN

Özel Üye
Özel üye
Katılım
30 Nsn 2011
Mesajlar
12,995
Beğeniler
505
Yaş
33
Şehir
Istanbul, Turkey
#1
İstanbul'da yaşayan bir kişinin, internetten tanıştığı ama yüz yüze görüşme talebini kabul etmeyen kadına intikam için hediye göndereceğini söyleyerek kargoyla esrar gönderdiği öne sürüldü.

AA


Bursa- İddiaya göre, İstanbul'da oturan Nevzat Y. (34), Bursa'nın Gemlik ilçesinde ikamet eden Sıddıka A. (36) ile internet aracılığıyla tanıştı. Birkaç gün sohbeti sürdüren Sıddıka A, Nevzat Y'nin görüşme teklifini reddetti.

Önceki gün Sıddıka A'yı telefonla arayan Nevzat Y, ''Sana bir hediye gönderdim. Git onu otobüs terminalinden al'' dedi. Bunun üzerine kızı Zeynep A. (19) ile terminale giden kadın, adına gelen ve içinde 5 gram esrar bulunan paketi aldığı sırada çevrede bekleyen polis ekiplerince gözaltına alındı.

Sıddıka A'nın Gemlik Polis Merkezinde verdiği ifadesinde, ''İnternetten tanıştığım bu kişi bana doğum günü hediyesi gönderdiğini söyledi. Ben de gittim aldım. Tuzağa düştüm'' dediği öğrenildi.

Sıddıka A'nın evinde yapılan aramada bir adet tabanca bulunduğu, Nevzat Y'nin arandığı bildirildi.
 

Suskun

V.I.P
V.I.P
Katılım
16 Mrt 2009
Mesajlar
23,140
Beğeniler
322
Şehir
Türkiye
#2
İnsanların interneti ve telefonu amaç dışı kullanmalarına çok kızıyorum.Ayranı yok içmeye internetle gider başka işlere:@
 

Benzer konular

Top