1. ÇeReZFoRuM - yeni katılımcılar ve yöneticiler...
  Kendisi dışında 5 katılımcı ve kurallara uyan üye (sürekli devam eden) kazandıranlar ADMİN veya ADMİNE yetkisiyle forum yönetim kadrosunda yer alabilir. Amaç forumda hareketlilik sağlamaktır...Duyuru 31 Mart'a kadar geçerlidir.

Estetiğe olan güven arttı

Konusu 'Güncel Haberler' forumundadır ve MeRciMeK tarafından 10 Şubat 2010 başlatılmıştır.

 1. MeRciMeK

  MeRciMeK V.I.P V.I.P

  Katılım:
  20 Mayıs 2009
  Mesajlar:
  8.807
  Beğenileri:
  1.917
  Ödül Puanları:
  7.230
  Banka:
  2.322 ÇTL
  Artık kadın ve erkekler çekinmeden bıçak altına yatıyor.

  Bir çok hastasını estetikle tekrar hayata bağlayan Plastik Cerrah Hakan Çepni, Konyalı erkek ve hanımların estetiğe son derece önem vermeye başladığını söyledi.

  Konya Numune Hastanesi Plastik Cerrahlarından Hakan Çepni, Türk insanının artık estetiğe büyük önem verdiğini, Anadolu insanının da bu paralelde hareket ettiğini belirterek, "Her vilayetten hatta dünyanın dört bir köşesinden kişiler Konya'ya gelerek estetik yaptırır hale geldi. Amerika, Kanada ve Rusya'dan bile talep görüyoruz" dedi.

  Konya halkının son yıllarda estetiğe olan bakış açısının çok değiştiğini söyleyen Çepni "Yüz ve bedenlerindeki anormalliklerden kurtulmak isteyen Konyalı vatandaşlar artık sıkılmadan ve çekinmeden bizlerden yardım talep ediyor. Özellikle orta yaş ve üzeri işadamları 'bugüne kadar çok çalıştık ve yıprandık artık bize gençliğimizi geri ver' diye geliyorlar. Bayanlar ise daha çok yağ aldırma, dudak, göğüs, sivilce ve yüz gerdirme operasyonları için müracaatta bulunuyorlar. Gizlilik esasına dayanarak yaptığımız operasyonlarda yüzde yüze varan oranlarda başarı sağlıyoruz" diye konuştu.
  Plastik ve rekonstrüktif estetik cerrahisindeki son gelişmeleri, ulusal ve uluslar arası kongreleri takip ettiğini söyleyen Hakan Çepni "Doğru hastaya doğru yöntemi uyguluyoruz, yani estetik cerrahisinde standart uygulamadan daha çok hastaya göre değişen tedavi şekli uyguluyorum. Başarılı bir operasyonun ardından hastamızda büyük değişiklikler oluyor. Hayata küsmüş bir vaziyette bize gelen hasta yaşamına barışık bir durumda geri dönüyor. Toplum içinde kendini daha rahat ve güvende hissediyor. Çünkü bu tür hastalar kendilerini toplumdan soyutlamış bir ruh yapısında bize geliyor" diye konuştu.
   

Sayfayı Paylaş