1. * 5651 Sayılı Kanun'a göre TÜM ÜYELERİMİZ yaptıkları paylaşımlardan sorumludur.
    * Telif hakkına konu olan eserlerin yasal olmayan şekilde paylaşıldığını ve yasal haklarının çiğnendiğini düşünen hak sahiplerinin İLETİŞİM bölümünden bize ulaşmaları durumunda ilgili şikayet incelenip gereği 1 (bir) hafta içinde gereği yapılacaktır.
    E-posta adresimiz

Etiket eklentisi

Konusu 'Soru/Cevap - Öneri, İstek, Şikayet' forumundadır ve Hazangülü tarafından 3 Şubat 2009 başlatılmıştır.

1. Hazangülü

Hazangülü Forum Onuru

Beğenileri:
    117
    Ödül Puanları:
    4.480
    Banka:
    991 ÇTL
    Arkdaslar konu acinca asagida etiket bölümüne baslik ne ise onu ekleyip , ile ayirip duzenlersek Forumumuzda actigimiz konulara daha cabuk ulasmis oluruz ayni konudan 2 tane olmaz diye dusunuyorum

2. e-PaCk

e-PaCk Forum Gururu

Beğenileri:
    44
    Ödül Puanları:
    1.880
    Banka:
    331 ÇTL
    o eklentilerin site içi aramayla bir ilgisi yok bildiğim kadarıyla. Zaten herkes her konuyu aynı başlıkla açmıyor metin içi aramalar düzgün şekilde yapılırsa zaten ikinci kez aynı konuyu açma sorunsalı olmaz diye düşünüyorum.

3. YoRuMSuZ
    Avare

YoRuMSuZ Biz işimize bakalım!

Beğenileri:
    7.358
    Ödül Puanları:
    11.330
    Banka:
    8.820 ÇTL
    Eklenti özelliği sitemizde kapalı arkadaşlar. Konuya dosya eklemek için kullanılıyor ancak bazı nedenlerle bu özelliği kapatmak zorunda kaldık. Sanırım yeşim eklenti derken etiketlerden bahsetmiş.

4. Hazangülü

Hazangülü Forum Onuru

Beğenileri:
    117
    Ödül Puanları:
    4.480
    Banka:
    991 ÇTL
    pardon :(( Etiket duzenle varya :( ondann yazmistim

Sayfayı Paylaş