1. * 5651 Sayılı Kanun'a göre TÜM ÜYELERİMİZ yaptıkları paylaşımlardan sorumludur.
    * Telif hakkına konu olan eserlerin yasal olmayan şekilde paylaşıldığını ve yasal haklarının çiğnendiğini düşünen hak sahiplerinin İLETİŞİM bölümünden bize ulaşmaları durumunda ilgili şikayet incelenip gereği 1 (bir) hafta içinde gereği yapılacaktır.
    E-posta adresimiz

Etiketler

Konusu 'Soru/Cevap - Öneri, İstek, Şikayet' forumundadır ve YoRuMSuZ tarafından 22 Mart 2008 başlatılmıştır.

1. YoRuMSuZ
    Avare

YoRuMSuZ Biz işimize bakalım!

Beğenileri:
    7.358
    Ödül Puanları:
    11.330
    Banka:
    8.820 ÇTL
    Forumumuzda yaptığımız son değişikliklerden sonra konu ekleme bölümünde metin eklediğimiz bölümün hemen altında "Etiketler" adlı bir bölüm daha görünüyor. Etiket sistemi arama motorları için aranılan konuların ziyaretçiler tarafından kolaylıkla bulunabilmesini sağlayan önemli bir unsur. Kısaca ziyaretçi trafiğinde önemli bir etken.

Bu nedenle yeni konu eklerken alttaki bu bölüme konumuz içerisinde geçen ve dikkati çekmek istediğiniz birkaç kelimeyi aralarına virgül ekleyerek girmenizi rica ediyorum.

Örneğin bu konu ile ilgili etiketleri arama motorları, etiket, etiketler şeklinde aralarına virgül ekleyerek giriyorum. Girdiğim etiketler konunun altında görüncek.

2. wien06

wien06 V.I.P V.I.P

Beğenileri:
    148
    Ödül Puanları:
    4.480
    Meslek:
    Serbest
    Yer:
    Viyana
    Banka:
    292 ÇTL
    Hocam cok özür diliyorum simdiye kadar konu acarken bu konuya hic dikkat etmiyordum. Bundan sonra dikkat ederim.

Sayfayı Paylaş