1. * 5651 Sayılı Kanun'a göre TÜM ÜYELERİMİZ yaptıkları paylaşımlardan sorumludur.
    * Telif hakkına konu olan eserlerin yasal olmayan şekilde paylaşıldığını ve yasal haklarının çiğnendiğini düşünen hak sahiplerinin İLETİŞİM bölümünden bize ulaşmaları durumunda ilgili şikayet incelenip 1 (bir) hafta içinde gereği yapılacaktır.
    E-posta adresimiz

Etkileyici Aşk Nickleriymiş..Etkileyin Bakalım..

Konusu 'Skype' forumundadır ve KıRMıZı tarafından 19 Ocak 2010 başlatılmıştır.

1. KıRMıZı
    Aşık

KıRMıZı TeK BaşıNa CUMHURİYET V.I.P

Beğenileri:
    6.772
    Ödül Puanları:
    11.580
    Meslek:
    Karmaşıkkk
    Yer:
    TÜRKİYE
    Banka:
    6.492 ÇTL
    - Ben asla ağlamıyorum deyipte her gece yastığına başını koyupta aklına o gelip gözlerinden iki damla yaş süzülüyorsa işte o zaman aşıksın demektir..

- Kar yağıyorsa ve Kartanesi eriyip dudaklarına indiğinde ve o hissettiğin bir damlanın serinliğini biriyle paylaşmak istiyorsan yüzünü rüzgara dönmen yeterli. Çünkü ben o rüzgarda bekliyor olacağım.

- Seni ne kadar sevdiğimi anlamak istiyorsan; yağan her yağmur damlasını yakalamaya çalış.Yakalıyamamış olduğun her yağmur damlası seni ne kadar sevdiğimin kanıtıdır..

- Gök yüzünden parlak bir yıldız seç büyük olsun yanında bir yıldız daha seç büyük ve parlak olması önemli değil senin yanında varlığını hissetsin yeter.

- Eğer sevdiğin için herşeyi göze alabiliyorsan, onu her anında düşünüyorsan,onun için gözünden yaş akıtıp ağlıyorsan,o senin vazgeçilmezinse,o senin için herşeyden değerliyse,onun bir gülmesi dünyalara bedelse…siz aşıksınız demektir…