Etkileyici gözlerin sırrı

Suskun

V.I.P
V.I.P
Katılım
16 Mrt 2009
Mesajlar
23,134
Beğeniler
322
Şehir
Türkiye
#1

Etkileyici gözlerin sırrı

Her kadın güzeldir yeter ki güzel makyaj yapmayı bilsin öyle değil mi? Örneğin kalbin aynası olan gözlere yapılan çekici bir makyaj inanın sizi oldukça iddialı gösterecektir..
Etkileyici gözlerin sırrı Gözlerinizi olduğundan daha güzel göstermek istiyorsanız makyaj hilelerine başvurmak zorundasınız. İşte güzel gözlere sahip olmanın sırları…
Farınızın rengini seçerken soğuk veya sıcak renklerden hangisinin sizin ten renginize uygun olduğuna dikkat edin. Soğuk renkler mavi bazlı renklerdir (pembeEtkileyici gözlerin sırrı mor…). Sıcak renkler sarı bazlı renklerdir (yeşilEtkileyici gözlerin sırrı turuncu…).
Far uygularken rengi keskin hatla bitirmeyinEtkileyici gözlerin sırrı sıfırlayana kadar yumuşak şekilde yayın. Görüntünüz derinlik kazanacaktır. Göz kalemini uyguladıktan sonra parmak uçlarınız ile yumuşak şekilde yayarak farınızla karıştırın.
Göz makyajınızın dış sınırındaEtkileyici gözlerin sırrı kaş kenarı ve burun kenarı arasındaki sınırın içinde kalın. Göz altında mat görüntü gözlerinize derinlik kazandıracaktır. Bu nedenle bu bölgeye ışıltı koymayın.
Kaş altınızın dış kenarına ve göz pınarınıza uygulayacağınız ışıltılı bakışlarınızdaki derinliği artıracaktır.
Maskaranızı uygularken öncelikle kirpiklerinizin üzerindenEtkileyici gözlerin sırrı sonra alttan zig zag hareketleriyle uygulayın. Kirpiklerinizin yelpaze gibi açıldığını göreceksiniz.
Adım adım göz makyajı
1. Örtücü ve ardından ince yapıda bir pudra ile göz altını aydınlatın ve matlaştırın.
2. Farınızı uygularken önce göz kapağınızın tamamında arzu ettiğiniz yoğunlukta rengi elde edin. Parmaklarınızla uyguladığınızda daha kolay olduğunu göreceksiniz. Daha sonra dışarıdan içeriye doğru kapağın iç çukurunda renk ile gölge oluşturun. Kaşlara kadar gelmeden rengi sıfırlayın. Keskin hatlardan kaçının. Daha iddialı görünüm istediğinizde uyguladığınız rengin bir ton koyusuyla gölgeyi yoğunlaştırabilirsiniz.
3. Kirpik diplerinizdenEtkileyici gözlerin sırrı dışarıdan içeriye doğru göz kaleminizi uygulayın. Yumuşak bir görünüm ve derin bir ifade için parmak uçlarınız ile yayın.
4. Maskara uygulayarak bakışlarınızdaki derinliği güçlendirin.
5. Kaşlarınızı kaş kalemi ile şekillendirerek göz makyajınızı tamamlayın.
 

Benzer konular

Top