1. * 5651 Sayılı Kanun'a göre TÜM ÜYELERİMİZ yaptıkları paylaşımlardan sorumludur.
    * Telif hakkına konu olan eserlerin yasal olmayan şekilde paylaşıldığını ve yasal haklarının çiğnendiğini düşünen hak sahiplerinin İLETİŞİM bölümünden bize ulaşmaları durumunda ilgili şikayet incelenip gereği 1 (bir) hafta içinde gereği yapılacaktır.
    E-posta adresimiz

etkileyici sözler

Konusu 'ŞAİRLER / YAZARLAR' forumundadır ve yalçın tarafından 13 Nisan 2007 başlatılmıştır.

1. yalçın

yalçın Katılımcı

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    620
    Banka:
    0 ÇTL
    ♥ İlk Goruste Aska Inanirmisin? Yoksa Disari Cikip Tekrar Mi Gireyim...

♥ Seni Uzaktan Sevmeyi,sana Bakmadan Gormeyi,seni Duymadan Dinlemeyi,gozyaslarimla Gulmeyi,kavusmak Icin Sabretmeyi Ogrendim Ama, Sensiz Olmayi Asla Ogrenemedim.

♥ Dost Vurulunca Degil, Unutulunca Kahrindan Olur. Biz Sevdiklerimizi Kir Cicegi Gibi Avucumuzda Degil, Kursun Yarasi Gibi Gonlumuzde Saklariz.

♥ Sen Hic Denizin Dibine Baktiginda Yesil Ormani Gordun Mu? Sakin Imkansiz Deme; Cunku Ben Senin Gozlerine Baktigimda Olulerin Bile Sahit Olamadigi Cenneti Gordum

♥ Insanlar Gelmeleriyle Yalnizliklarini Dagitanlari Severler, Gitmeleriyle Kendilerini Yalniz Birakanlara Asik Olurlar.

♥ Sensizligi Buzlara Yazdim; Guneste Erisin Diye. Hasreti Sahile Yazdim; Dalgalar Gotursun Diye. Adini Kalbime Yazdim; Birlikte Gomulsun Diye...

♥ Ozlemek Guzel Seydir, Ozluyorsa Ozlenen. Beklemek Guzel Seydir, Gelecekse Beklenen. Sevmek Guzel Seydir, Seviyorsa Sevilen...

♥ Biraz Buruk Bir Duygu Yuklenirse Yuregine, Gozlerin Zaman Zaman Takilirsa Uzaklara, Kulaklarin Zamansiz Deli Gibi Cinlarsa, Bilki Biryerlerde Ozlenmissindir.

♥ Bu Dunyada 6 Milyar Insan Var,30 Milyonu Uyuyor, 20 Milyonu Yemek Yiyor, 10 Milyonu Muzik Dinliyor, 1 Guzel Kiz Da Mesaj Okuyor...

♥ Seni Gunde Bir Kere Dusunuyorum, O Da 24 Saat Suruyor...

♥ Oyle Senden Cok Uzaklarda Degilim, Gormesini Bilen Gozlerin Bakisindayim. Belki Sana Senden Daha Yakin Bir Yerde, Carpan Kalbinin Her Atisindayim...

♥ Birgun Dudaklarin Kurursa Okyanusu Getiririm Sana Aksam Ayazinda Usursen Gunesi Getiririm Sana Eger Gonlun Bir Sevgi Ararsa Kalbimi Sokup Getiririm Sana...

♥ Gozlerin Nehir, Kaslarin Kopru Olsa Tam Ortasindan Gecerken Ipler Kopsa, Yanagindan Suzulup Dussem Dudagina. Beni Opermisin Yoksa Bir Goz Yasi Gibi Silermisin..

♥ Seni Tanimadan Once Ben Degildim, Seni Tanidiktan Sonra Bendeki Bensizligin Aslinda Sensizlik Oldugunu Anladim...

♥ Sevgiyi Gostereceksin, Soylemek Yetmez. Sevgi Gozlerinde Olacak, Sozlerin Yetmez. Sevgi Herseydir, Kalbe Hapsedilmez. Seveceksin Benim Gibi Ama Yuregin Yetmez..

♥ Bir Insanin Idealleri Olmali, Sonsuzluk Gibi Bir Insanin Ozlemi Olmali, Ozlemle Acan Cicekler Gibi Bir Insanin Birtanesi Olmali, O Da Senin Gibi...

♥ Dalgalar Kiyiya Carparken Su Sozu Soyler; Seni Seviyorum...

♥ En Agir Isci Benim. Cunku 24 Saat Seni Dusunuyorum...

♥ Ne Seni Unutacak Kadar Zaman Gececek, Ne De Gecen Zaman Seni Unutturmaya Yetecek, Birakip Gitsemde Unuturum Sanma, Zaman Alismayi Ogretir, Unutmayi Asla...

♥ Layik Oldugun Yer Seni Kabul Etmese Bile, Giydigin Gelinlik Yerine Kefen Olsa Bile, Ardindan Gozyasi Dokenin Olmasa Bile, Bekleme Artik Donmem

Sayfayı Paylaş