1. * 5651 Sayılı Kanun'a göre TÜM ÜYELERİMİZ yaptıkları paylaşımlardan sorumludur.
    * Telif hakkına konu olan eserlerin yasal olmayan şekilde paylaşıldığını ve yasal haklarının çiğnendiğini düşünen hak sahiplerinin İLETİŞİM bölümünden bize ulaşmaları durumunda ilgili şikayet incelenip gereği 1 (bir) hafta içinde gereği yapılacaktır.
    E-posta adresimiz

Euro 2012'deki Rakiplerimiz Belli Oldu

Konusu 'Futbol' forumundadır ve yeşüLL tarafından 8 Şubat 2010 başlatılmıştır.

  1. yeşüLL

    yeşüLL limitsizsiniz...! Özel üye

    Katılım:
    21 Temmuz 2009
    Mesajlar:
    4.343
    Beğenileri:
    47
    Ödül Puanları:
    2.880
    Banka:
    46 ÇTL
    A Milli Takım'ın EURO 2012 elemelerindeki rakipleri belli oldu. A Grubu'nda Almanya, Avusturya, Belçika, Kazakistan ve Azerbaycan'la eşleştik...
    Polonya ve Ukrayna'nın ortaklaşa düzenleyeceği EURO 2012 grup elemelerinin kuraları çekildi.

    A Milli Takım A Grubu'nda Almanya, Avusturya, Belçika, Kazakistan ve Azerbaycan'la eşleşti.

    İŞTE TÜM GRUPLAR


    A Grubu: Almanya, Türkiye, Avusturya, Belçika, Kazakistan, Azerbaycan
    B Grubu: Rusya, Slovakya, İrlanda Cumhuriyeti, Makedonya, Ermenistan, Andora, Ermenistan
    C Grubu: İtalya, Sırbistan, Kuzey İrlanda, Slovenya, Estonya, Faroe Adaları
    D Grubu: Fransa, Romanya, Bosna Hersek, Belarus, Arnavutluk, Lüksemburg
    E Grubu: Hollanda, İsveç, Finlandiya, Macaristan, Moldova, San Marino
    F Grubu: Hırvatistan, Yunanistan, İsrail, Letonya, Gürcistan, Malta
    G Grubu: İngiltere, İsviçre, Bulgaristan, Galler, Karadağ
    H Grubu: Portekiz, Danimarka, Norveç, Güney Kıbrıs, İzlanda
    I Grubu: İspanya, Çek Cumhuriyeti, İskoçya, Litvanya, Liechtenstein

    Eleme maçları, Eylül 2010-Kasım 2011 tarihleri arasında uluslararası maç takvimine denk gelen cuma-cumartesi ya da salı günleri oynanacak.

    Bu maçlar sonunda gruplarını birinci sırada tamamlayan takımlar ile en iyi puana sahip ikinci takım, ev sahibi ülkeler Polonya ve Ukrayna ile birlikte finallere direkt katılmaya hak kazanacak. Gruplarını ikinci sırada bitiren 8 takım arasında 11-12 ve 15 Kasım 2011 tarihlerinde çift maçlı eliminasyon sistemine göre oynanacak maçlar sonunda finallere yükselecek son 4 takımı belirlenecek.

    (Ntvmsnbc)

     

Sayfayı Paylaş