1. * 5651 Sayılı Kanun'a göre TÜM ÜYELERİMİZ yaptıkları paylaşımlardan sorumludur.
    * Telif hakkına konu olan eserlerin yasal olmayan şekilde paylaşıldığını ve yasal haklarının çiğnendiğini düşünen hak sahiplerinin İLETİŞİM bölümünden bize ulaşmaları durumunda ilgili şikayet incelenip gereği 1 (bir) hafta içinde gereği yapılacaktır.
    E-posta adresimiz

Magazin "Evet Bir Hayaletle Seviştim"

Konusu 'Sadece Magazin Haberleri' forumundadır ve Papatya tarafından 9 Aralık 2012 başlatılmıştır.

1. Papatya
    Meşgul

Papatya Sözlerimi Geri Alamam.* Süper Moderatör

Beğenileri:
    5.866
    Ödül Puanları:
    10.980
    Yer:
    Seattle.
    Banka:
    5.572 ÇTL

Ünlü şarkıcı katıldığı programda yaptığı açıklamayla herkesi şaşırttı.
    Müzik dünyasının arıza yıldızlarından Kesha, ilgi çekme uğraşlarının dozunu biraz kaçırdı.

"HAYALETLE SEKS YAPTIM"

Geçtiğimiz aylarda 25 yaşındaki şarkıcının bir hayalet ile seks yaptığını açıklaması gündeme bomba gibi oturmuştu. Birkaç gün önce Amerika'nın önde gelen şovmenlerinden Conan O'Brien'ın programına katılan Kesha, tekrar bu konuya değinme ihtiyacı hissetti!

'Detay mı istiyorsunuz? Adını bilmiyorum ama o varlık o akşam benim evimdeydi. Vücuduma dokunduğunu hissettim ve olaylar gelişti. Seks gibi değildi ama gerçekten seksiydi.' Açıklamalarını yapan ünlü şarkıcının neden bu konuyu tekrar gündeme getirdiği ise malum; Kesha'nın son albümü "Warrior" geçtiğimiz hafta market raflarındaki yerini aldı.

SOKAK ORTASINA TUVALETİNİ YAPMIŞTI

25 yaşındaki şarkıcı Ke$ha, trafikte kaldığı ve tuvalete gidemediğini söyleyerek sokağa tuvaletini yaptı. Normal bir insan için gizlice yapılacak, hatta utanç verici olarak düşünülebilecek bu davranışını da Twitter'a koyduğu fotoğrafla belgeledi.

Ke$ha, "Sokakta çişimi yapıyorum. PoPo (polis) beni bulursan gel de al bakalım. Trafiği suçluyorum" yazdı.

Kaliforniya yasalarına göre sokağa tuvaletini yapmanın 270 dolarlık cezası bulunuyor.

Sayfayı Paylaş