1. * 5651 Sayılı Kanun'a göre TÜM ÜYELERİMİZ yaptıkları paylaşımlardan sorumludur.
    * Telif hakkına konu olan eserlerin yasal olmayan şekilde paylaşıldığını ve yasal haklarının çiğnendiğini düşünen hak sahiplerinin İLETİŞİM bölümünden bize ulaşmaları durumunda ilgili şikayet incelenip gereği 1 (bir) hafta içinde gereği yapılacaktır.
    E-posta adresimiz

Evlilik Üzerine Fıkralar

Konusu 'Fıkra' forumundadır ve kelebek tarafından 18 Aralık 2007 başlatılmıştır.

1. kelebek

kelebek -ütopik- V.I.P

Beğenileri:
    132
    Ödül Puanları:
    4.730
    Banka:
    573 ÇTL
    Anlamsız Evlilik

Çocuk babasına :
    - Babacığım, annem ile nasıl evlendin?
    Adam eşine dönüp :
    - Görüyormusun, çocuk bile anlam veremiyor​

2. kelebek

kelebek -ütopik- V.I.P

Beğenileri:
    132
    Ödül Puanları:
    4.730
    Banka:
    573 ÇTL
    Adama sormuşlar! ;
    - Sevişirken karınızla konuşurmusunuz?
    adam
    - Tabii, ararsa neden olmasın.

3. kelebek

kelebek -ütopik- V.I.P

Beğenileri:
    132
    Ödül Puanları:
    4.730
    Banka:
    573 ÇTL
    Adam karısıyla arabada giderken polis sirenini duymuş, hemen saga çekmiş ve polis gelmiş: 'buyrun memur bey?'
    'beyefendi direksiyon başındayken cep telefonuyla konuşuyordunuz'
    'yok efendim sadece bip yaptı, ben de sarji mi bitiyor diye baktım' karısı lafa atlamış:
    'aaa yapma hayatım.. yarım saattir ortagınla iş görüşmesi yapıyordun telefonda'
    Adam karısına tip tip bakarken polis yine sormuş: 'beyefendi emniyet kemerinizi neden takmıyorsunuz???'
    'memur bey takmıştım ama sizin geldiginizi görünce durduktan sonra çözdüm'
    Karısı yine atlamış: 'aman şekerim sen de o kemeri hayatında bir kere taktın mı acaba....'
    Adam kadına bi tane patlatmamak için kendini zor tutarken;polis bu sefer de arabayı incelemeye başlamış vee... -'beyefendi bakar mısınız sag sinyaliniz de kırık'
    'aaaa.. kırık mı?? sabah yola çıkarken kontrol ettim kırık diildi...yolda oldu galiba, hiç de farketmedik' karısı çenesini tutamamis yine:
    'amma da attın kocac! ıım, sana 3 haftadır söylüyorum artık şu kırık sinyalin icabına baktır diye.....'
    Adam en sonunda dayanamamış bagırmış:
    'bana bak sen susucak mısın çakıcam şimdi suratının ortasına!!'
    Polis kadına sormuş: 'hanımefendi eşiniz size hep böyle mi davranır?'
    Kadın cevap vermiş: 'yok canım....sadece alkollu oldugu zaman.....

Sayfayı Paylaş