1. * 5651 Sayılı Kanun'a göre TÜM ÜYELERİMİZ yaptıkları paylaşımlardan sorumludur.
    * Telif hakkına konu olan eserlerin yasal olmayan şekilde paylaşıldığını ve yasal haklarının çiğnendiğini düşünen hak sahiplerinin İLETİŞİM bölümünden bize ulaşmaları durumunda ilgili şikayet incelenip gereği 1 (bir) hafta içinde gereği yapılacaktır.
    E-posta adresimiz

Evlilik Yıldönümünüz Unutulursa

Konusu 'Serbest Kürsü' forumundadır ve Gizemli Cadi tarafından 19 Haziran 2013 başlatılmıştır.

1. Gizemli Cadi

Gizemli Cadi Forum Gururu

Beğenileri:
    24
    Ödül Puanları:
    1.880
    Meslek:
    Öğretmen diyolar bana sıradışı olsamda
    Yer:
    Cadilar FAN Klüp
    Banka:
    7 ÇTL
    Bugün bizim evlilik yıldönümümüz fakat eniştenizden bu saat olmuş tık yok:hey (öğlen 2 de işe gitti gece 2 de gelecek)büyük bir sürpiz mi beklemeliyim ? yoksa gerçekten unutmuş olabilir mi? ve siz olsanız bu durumda neler düşünürsünüz? Olaki yanlışlıkla unuttuysa ki kendisine hiç tavsiye etmem.. bu genç yaşta:P katil olacam vesselam ama şuda var sevgililer günündede unuttu sandıydım meğer şunu gördüm? Okul yolu boyunca aniden karşımda ünlü ve unutulmaz süprizleride meşhurdur eniştenizin Bu kadar kolayken bu işi çözmek yok canım unutmamıştır ama ya gerçekten unutuysa bana mapushaneye temiz çamaşır ve cigara sevabına getiriverirsiniz artık...Siz neler düşünürdünüz bu durumda ???

2. TeBeSSüm

TeBeSSüm Pamuk Prenses ツ Özel üye

Beğenileri:
    1.208
    Ödül Puanları:
    4.830
    Banka:
    720 ÇTL
    Bence önemli. İlla hediye alması gerekmiyor tabi ama bi yemeğe çıkarabilir hey gidi heeyyy diyereek başlayan sohbetler, iyiki hayatımdasın gibi cilalı sözler kimi mutlu etmez ki. Bence az daha sabretmelisin güzel bi sürprize hazırlıklı ol :) Unutursa da üzülme hergün kıymetini bilsin sana değer versin yeter..

3. Gizemli Cadi

Beğenileri:
    24
    Ödül Puanları:
    1.880
    Meslek:
    Yer:
    Cadilar FAN Klüp
    Banka:
    7 ÇTL
    Teşekkür ediyorum yorumun için bencede hala bir umut var....Benim maddi bir hediye beklentim yok Ve biz çok genç yaşta ev sahibi olmuş bir çifttiz şimdiye kadar hep hediyelerimizi bu yönde alıyorduk doğumgününde mesala ben eşime çelik kapı aldım oda bana laminant parke doğumgününde o bana duvar boyası ve kartonpiyer aldıydı bende ona tüm merd,ven granitlerini..:D

4. TeBeSSüm

TeBeSSüm Pamuk Prenses ツ Özel üye

Beğenileri:
    1.208
    Ödül Puanları:
    4.830
    Banka:
    720 ÇTL
    O zaman bu defa pencereleri yenileyebilir hazırlıklı ol :P Şaka bi yana ne güzel işte hem evin ihtiyacını gidermişsiniz hem de hediye saymışsınız aslında herkes böyle yapmalı beklentiler de üst düzeyde olmaz hem :)

5. felsefe_mi

felsefe_mi ...!... Özel üye

Beğenileri:
    416
    Ödül Puanları:
    3.730
    Banka:
    40 ÇTL
    Daha gün bitmedi. Yapmaz ya bizim enişte öyle şey :) Bak enişte dedik, 1 milyonu oraya yığmayalım :D Evde zor duruyoruz zaten :D

6. Gizemli Cadi

Beğenileri:
    24
    Ödül Puanları:
    1.880
    Meslek:
    Yer:
    Cadilar FAN Klüp
    Banka:
    7 ÇTL
    Bencede yapmamalı:)) bu sözden sonra ..maaşımın %50 si vergilere gidiyor vallah bende geri kalanı zor tutuyorum esprisini sürekli kendisine yapıyorum zaten:))

7. felsefe_mi

felsefe_mi ...!... Özel üye

Beğenileri:
    416
    Ödül Puanları:
    3.730
    Banka:
    40 ÇTL
    Unutursa haber edin, satırları kapıp gelelim :D

8. Gizemli Cadi

Beğenileri:
    24
    Ödül Puanları:
    1.880
    Meslek:
    Yer:
    Cadilar FAN Klüp
    Banka:
    7 ÇTL
    Unutursa onu yılın en kocası olarak zaten ilan etmeye devam edecem:)) herkesin haberi olacak sizlerinde olur ama unutmazsada hazırladım cevabı #redhacktarafındanhacklendik diycem:P

9. RUZG4R
    Küstah

RUZG4R ÖylesinE ♔ Özel üye

Beğenileri:
    3.380
    Ödül Puanları:
    10.580
    Banka:
    561 ÇTL
    Fazla yüklenmeyin enişteye kafası dalgındır..tarihin farkında değildir .Yazık değil mi :(

10. Gizemli Cadi

Beğenileri:
    24
    Ödül Puanları:
    1.880
    Meslek:
    Yer:
    Cadilar FAN Klüp
    Banka:
    7 ÇTL
    vallah işte değil :)) asıl bana yazık :P kaç senedir öğrenememiş mi tarihi..

Sayfayı Paylaş